Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Pentagonnak 180 napja van elmondani mindent, amit tudnak a földönkívüliekről?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 19:27
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Sorolod a 179 napodat, de ebből látszik mennyire naiv vagy. Az égvilágon senki sem mondta, hogy nem fognak hazudni, mert igen, ez is simán megeshet, de te meg ne higgy a Discoverynek és egyéb tudományos dolgoknak, élj egy 2000 éves mesekönyv szerint, amiben beszélő kígyók vannak. Az egész kereszténység ellentmondásos, van pofájuk a tízparancsolatba is leírni, hogy ‘ne ölj’, erre miattuk halt meg a legtöbb ember. Kissé ironikus, nemde?:D
2021. jan. 7. 14:27
 32/41 anonim ***** válasza:
35%

A Discovery nem tudományos. Annak próbálják beállítani. Egyszer űen propaganda és n és zettségfogó adó, a sok hülye végignezi az adásokat de semmi nem történik benne. Tudod milyen a Discovery műsor? témamegjelölés-mese, mese, mese-binyodalom-mese, mese, mese- semmi nem derül ki, de majd lesz folytatás.

Ez a szint.

Én nem vallásos vagyok hanem Isten hívő. Van egy saját hitem, ami nem katolikus és nem iszlamista. Egy saját elképzelésem és saját gondolatom. De nincs köztük egy kicsi zöld emberke sem

2021. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
55%

És ha így lesz és "ideöntenek" 10 ezer oldalnyi észlelési adatot, mit is kezdenél vele, mert mondjuk annyi a "minden"?

De szerintem ennél jóval több, ha rádöntenék, agyonnyomna..

Örülnél?

2021. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Hú de sötét vagy barátom
2021. jan. 7. 19:08
 35/41 anonim ***** válasza:
71%

35

Örülj neki, hogy te vagy "A" Világos

2021. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
42%
Na elmondták már neked? :D
2021. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

35: A témához való hozzáállásod alapján meg lehetett állapítani, hogy egy elvakult, naiv, agymosott hívő vagy:DD


36: Másold már be kérlek, hogy hol írtam azt, hogy el fogják mondani. Izgalommal várom:D

2021. jan. 7. 23:31
 38/41 anonim ***** válasza:

"Örülnél?"

Én nem minősítettelek, sose tennék ilyet senkivel.

Akkor finomabban kérdezem: kapsz "minden" címszó alatt (hiszen igy kérdezted), 10e oldalnyi észlelést, némi vizsgálati anyaggal, netán feltételezett megállapítással vagy magyarázattal, mit kezdesz vele?

Kérlek válaszolj!

2021. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Semmit nem kell kezdenem vele, mert már réges-régen tudom a kérdéseimre a választ, csupán érdekelt, hogy ti az egészről mit gondoltok, nem állítottam, hogy ebből bármi is ki fog derülni.
2021. jan. 8. 17:05
 40/41 anonim ***** válasza:
Hát hogy őszinte legyek féltek is eléggé hogy Trump nyomására ki muszáj kotyogni de szerintem visszavonták ezt az indítványát.
2021. jan. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!