Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett amit láttam az égen?

Mi lehetett amit láttam az égen?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam az égen egy repülő csészeaj szerű valamit repülni. Egyenletes sebességgel haladt. Ekkor még gondoltam hogy biztos csak egy repülő csak mivel messze volt és olyan szögből láttam azért tünt repülő csészeajnak. De aztán fogta magát ez a valami begyorsult és eltünt a felhők között. Mi lehetett ez? Azóta se hagy nyugodni.

2021. jan. 9. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Repülő csészealj..
2021. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én is láttam és pont ugyan ezt gondoltam :D

Amikor az egyik pillanatban felgyorsult és fel-le, cikk-cakkban haladt és eltűnt egy felhő mögött, nem értettem a manővert, de biztos, hogy nem lehetett repülő!

2021. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Esetleg drone lehetett az tud ilyen manővert?
2021. jan. 9. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyan nagy és ovális és se a felhő előtt, se a felhő alatt, felett, visszafele se jött ki, kis felhő volt, látnim kellett vna, hogy merre megy.
2021. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oldalról láttam tehát ebből a szögből szivar alakúnak tünt egy irányba haladt. Amikor begyorsult és eltűnt mintha kicsit felfele indult volna meg. Amikor a felhők között eltűnt nem láttam többet
2021. jan. 9. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok féle "ufo" elég pontosan le van már írva megfigyelők által.

Ez ha viszonylag nagy méretű volt 70m+, fémnek tűnő, de egy kicsit vöröses árnyalatú, akkor egy nem túl barátságos csapat űrhajója lehetett.

2021. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szivar alakú lehetett az űrállomás is. Legalább is azt szokták mondani.

Én majdnem felettem láttam és ovális volt és kerekded.

2021. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:O
2021. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Én is làttam a Hold körûl 4 idegen ufo alakù repûlöt! Nem hittem a szememnek! Késô este történt kutya sétàltatàs közben.
2021. jan. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ufókkal gangelek minden hétvégén :)), amúgy az is lehet,egy rakétaidítást láttál,de ez azért ritka eset. Mas magyarázat pedig nem igazán van. Ez egy ufo észlelés is lehetett. Állítolag fél/vagy 2 évük van (nem emlékszek) az amerikeiknak arra hogy felfedjék mindet amit az udokról tudnak. Több helyről is hallottam de ez így elég gyanús... ki kényszerítené rá őket?
2021. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!