Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak olyan régi, ókori...

Vannak olyan régi, ókori festmények, barlangrajzok. Amelyeken Földönkívulieket ábrázolnak?

Figyelt kérdés

Vannak olyan régi azték,maya,inka...rajzok amelyeken

Földönkívulieket ábrázolnak?

Vagy azok eljovését?

linket is légyszi ha tudtok!

És ha 2012 a maya-k a földömkívuliek elátogatását jósolták(bár most lehet hogy hulyeséget írtam)


[link]


eddig csak ezt találtam ami ilyesmit jelenthet!


2010. aug. 20. 02:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1064..

Nemrég találtam ezt a dokut új mexikóban van fold alatti bázis amelyeken kísérltezgetnek és ott vannak a foldonkívuliek szállás helye is!

2010. aug. 20. 02:03
 2/12 anonim ***** válasza:
egyenlőre nem tlaálom a képeket,de emléxem rengeteg mária vagy jézusos festményen vannak ufok,még youtubon is találtam róla videót
2010. aug. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aztak*rva! Az első képen egy reptoid van!
2010. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, nemrég olvastam, hogy egy maja interjút adott, melyben világosan kifejti, hogy SEMMI nem lesz 2012-ben, az egész egy kamu, mivel a maja naptár nem áll meg, hanem egy másik ciklusban megy tovább (azt is 2060 környékén teszi). Amúgy pedig Daniken úr látni vél űrlényeket a régi közép-amerikai falfestményeken, talán máshol is, de ehhez nem, tudok hozzászólni.
2010. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, hát persze hogy vannak, vegyél meg 1-2 Hihetetlen! magazint benne vannak
2010. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy reptoid van az első képen.
2010. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen eloszor is én is csak néztem hogy miket festettek aztán megpilantottam ezt a reptoid alkotást!

Ez elégé érdekes nem tom talán maya,inka vagy perzsa alkotás ezt sajnos nem tudom.

2010. aug. 22. 21:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, ezt én se tudom.
2010. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
assa
2010. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!