Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Legfurább megmagyarázhatatlan...

Legfurább megmagyarázhatatlan UFO eltérítéses sztorik akinek van?

Figyelt kérdés

Észak-Európába költöztem.Sajnos itt kevés alkalommal tudom használni a magyart ezért pl ezen a fórumon is fenn vagyok.Egy eset történt a közelben amire senki nem tudja a magyarázatot, akivel történt lelkileg teljesen tönkrement,amiket átélt.

Ismerem a családot, a fiúkat nem annyira, de ami velük történt, nem lehet megmagyarázni.

Januárban a fiú végzett este nyolckor a melójával, indult hazafelé, a 20 km-re lévő családi házukhoz.

Egész végig, erdős, hegyes völgyes úton kell menni, míg haza nem ér.

20 óra 5 perckor még felhívta anyukáját, hogy indul haza melegítse neki a vacsorát mert nagyon éhes.9 óra volt a fiú még nem ért haza, telefonon sem tudták elérni.Apukája sejtette hogy baj van azonnal kocsiba ült, értesítette pár ismerősét hogy jöjjenek segíteni, mert nem tudja mi lesz.Elindultak.Errefelé januárban sok hó esik, elég elhagyatott kisváros melletti erdős rész ez.Apja elment egészen a melóhelyéig, ott azt mondták neki fia elindult haza.Elindult vissza, a telephely után ahol már alig mászkált valaki az úton felfedezte az autónyomot a hóban.Az autó félúton valamiért megállt.Itt lesz zavaros az egész,valamiért félreállt az autóval, majd kiszállt belőle.Járkált körbe körbe, látszódott a hóban, majd egyszer csak se autó se nyomok, ott már tovább nem látszódott semmi.

Elmentek haza, nem volt otthon. Megakarták várni a reggelt hogy még egyszer visszamenjenek megnézni ha látszik még valami,szerencsére este kemény fagyok voltak, minden nyom odafagyott,ugyanazt lehetett látni, autó megállt, valaki kiszállt belőle, majd hirtelen eltűnt minden.

Dél volt mire a házaspár arra jutott ideje intézkedni, mert nem fog előkerülni.Elindultak visszafelé a telephely felé át az erdőn,azon áthaladva a városba menjenek, ahol majd hivatalosan intézkednek.

Otthonról indultak délben , a reggeli keresés után ,félúton még egyszer megakartak állni, hogy megnézzék látnak-e valami új dolgot, ha mégis hivatalosan intézkednek tudjanak mit mondani.

Mikor megálltak, beljebb a tisztáson ott állt az autó, aludt benne a fiú.felkeltették, elsőnek nem tudta mi történt.Arra emlékezett hogy este hazaindult a melóból, majd félreállt ezen a helyen, mert itt tisztáson fura fényeket látott.Annyira furák voltak a sötét éjszakában, hogy megállt megnézni mi az.Mikor kiszállt és figyelt csak a fényeket látta.Ekkor látszódott az hogy körbe körbe mászkált a kocsi körül, nem tudta mit csináljon.Majd győzött a kíváncsiság,megakarta nézni mi ez, sajnos utána döbbent rá nem kellett volna.Emberszerű lényeket látott, ahogy a talajból mintákat vettek, fölöttük volt ez a fény, de mikor közelebb ért és felnézett, akkor látta meg azt amitől a szája is tátva maradt.Valami lebegett a lények felett.Ekkor egyik észrevette.Valami lézerfélével rácéloztak, arra emlékszik elkábult, de nem vesztette el az eszméletét.Közelebb jöttek jöttek, ekkor látta hogy nem emberek voltak.Valami hatalmas fénysugárra emlékszik,majd egy fémes hatalmas helyen ébredt, azt se tudta mi ez, mintha valami scifi filmekben egy modern bázis belseje lett volna.

Itt mondtak neki pár dolgot, kérték telepatikusan, amit nem is értett hogy hallhatja őket, hogy gondolatban mondja el nekik, ki ő, mit csinál.Így ment a kommunikáció, majd mondták hogy semmi baj, egy sugárt fog kapni ami megnyugtatja és oda viszi vissza ahol volt.

Ez volt dél körül.Ekkor találtak rá.Nem akartak ezután sehova menni, ismerősöknek szóltak hogy meglett a gyerek, nem kell már keresni.Mivel a szülők jó barátaim, megtudtam mi történt.Én vetettem fel, hogy lehet elvitték őt, ők is olvasgattak már ebben a témában, de nem tudják sehogy normálisan megmagyarázni az egészet.Fiúnak azóta rémálmai vannak, nappalos melóra váltott, este már nem közlekedni.Azt mondta mikor ott volt benn azt az érzést, meg amit látott soha nem tudja elfelejteni.

Volt aki tapasztalt hasonlót, vagy volt olyan aki átélt ilyet?


2021. máj. 4. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

többször is ! hajnal 0:33 kor mindig vm süvítő mechanikus zúgást szoktam észlelni, de midnig csak akkor ! Szerintem járőrözhettek.


Egyszer godnoltam le is videózom őket hogy ne vm szélhámosnak higgyenek, le is videóztam , de amikor visszajátszottam hirtelen tűzforróvá melegedett a telefonom !!! Kiégették az aksit, sd kártya tönkrement ...attól tartok észrevehettek.

2021. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

rengeteg emberrel történt már ilyen és rengeteg beszámoló van róla


bár ennyiből nem derül ki kik voltak és hogy néztek ki elég sok más részlet meg igen ami érdekes....


Egyébként videó is van ilyen esetről ahol lézerfénnyel kiütik a gyereket és behúzzák a bokorba....viszont ez a story nem győzött meg 100% hogy nem kitalált.


Ha valódi akkor viszont az a kamu ami a gyerekkel történt...ilyen nincs hogy eltűnik 15órára és semmit nem csináltak....akkor azok az emlékek nagy valószínüséggel kamuk

talajminta egy szart valószínüsíthetően ezzel a módszerrel csalták oda és így igazolták a tettet hogy ők nem is akarták elvinni csak ő ment oda....ku*va anyjukat


persze másképp telhet az idő egy ilyen gépben belül működés közben tudom de ez akkor is gyanús

2021. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Miért írtad ki kétszer a sztorit?
2021. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!