Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy földön kívüli faj mennyire...

Egy földön kívüli faj mennyire is fejlett? Többi lent

Figyelt kérdés

Millió kérdés született hogy mi lenne ha idejönnének de mindenki úgy képzeli el az idegeneket mint óriási new york méretű hajókkal, lézerpityuval felszerelt legyőzhetetlen valamik. De nem biztos hogy azok.


Ezt abból állítom hogy van egy film aminek nem tudom a címét már los angelest támadták meg az idegenek és feltünt valami hogy nekik is szilárd lövedékük van kicsit máshogy mozog mint egy sima lövedék de sok mindenben hasonlít. (A Honvédségnél vagyok KMZ-s) És ezért elkezdtem nézni a katonai felépítésüket és a fegyvereiket és ahogy észrevettem a légierejük szánalmas a filmben erősnek mutatják hogy ne érjen véget 10 perc után de ha valamelyik ország akár mi kiküldenénk mondjuk mi a gripenjeinket darabokra szednék őket és hogy miből gondolom


1. Azok drónok és egy távvezérlésű eszköz soha nem leszs olyan mint egy ember, meg is látszik stabil gépnek nem mondható hangos, Lassú semmi.


2.Páncélozott járműveik nincsenek


3.A katonáik ahogy észrevettem egyáltalán nem tudnak harcolni semmi taktik semmi.


Tudom csak egy film de ezt látva elgondolkodtam hogy valójában nem is olyan durva hiába van valakinek modern hadserege hogyha a katonák nem értenek hozzá. Szóval jöhetnek ők nekem több millió kilométereket. És ez a kérdés ti mit gondoltok?


2021. máj. 13. 09:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ezek filmek, azért készülnek, hogy szórakoztassanak...már akit ez szórakoztat. Hollywood kreativitásban, főleg a földönkívüliek terén, nagyon silány. Nem katonai szakemberek dolgoznak a filmeken, hanem akik valamilyen filmes szakon végeztek. Fogalmuk sincs róla, hogy milyen technológiái és lehetőségei vannak a légierőnek, mert nem mérnökök és pilóták, hanem forgatókönyvírók és rendezők.

Más filmek is tele vannak hülyeséggel pont ezért. Elég pl. a folytonos történelmi hűtlenségre gondolni, pl. a korba nem illő ruhák, hajviselet, stb.

Akiknél számít, hogy hogyan képzelik el őket, meg biztosan nem úgy képzelik el, pl. mert ismerik a fizikai törvényeit.

Ha nem tűnt volna fel, a hollywoodi inváziós filmek felfogása megrekedt H.G. Wells: A világok harca szintjén.

100 évvel később A függetlenség napja is csak ennek egy variációja, csak tripodok helyett lebegő hajóik vannak, a földi vírus helyett pedig netvírus nyírja ki őket.

Ami régen világszenzáció volt, azt próbálják eladni most is.

A valódi földönkívüliek fejlettségének pedig semmi köze nem lesz ahhoz, hogy az emberek többsége hogyan képzeli el őket.

2021. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
1 Mi Földbőlkívüliek vagyunk, nem földönkívüliek
2021. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

de szar h hülyeségeken vitáznak egyesek...

válaszoló háborgó, inkább mar ne írjál...



a válaszom,ami inább kérdés:

belegondoltatok abba h ha w fölfönkívüliek látják ezeket a filmeket?

vagy szórakoztatónak talaljáh h : nézd már, a földi lények mennyire távol vannak a valóságtól. de cuki h azt képzelik h mindíg ők győznének. stb.

2021. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolsó melyik az a válaszoló háborgó?
2021. máj. 13. 18:51
 15/20 anonim ***** válasza:
12 nem is írtam hogy földönkívüliek vagyunk. :)
2021. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha fejletlen, NEM TUD ide jönni, sőt netán távkapcsolatot is képtelen létesíteni.

Ha jóval fejletteb, NEM IS AKAR ide jönni, egy olyan bolygóra, ami lakói által körbeszemetelt, a legfejlettebb élőlényei tudatosan, módszeresen irtják egymást.

.

Ásványi kincsekért is bolondok lennének jönni, hiszen útközben bármit begyűjthetnének az űr mélyén keringő üstökösökből.

2021. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az idegenek bármilyenek lehetnek. Az ilyen földet támadós filmekben egyértelműen fejlett fajokat akarnak kitalálni, mivel egy fejletlen faj nem tud idáig eljutni. Aztán onnantól a fantázia. Azért a legtöbben a földi tudományból indulnak ki.

Egyébként nem csak ilyen filmek vannak, amiben a szuperfejlett idegenek mutatják be. Például idegen fajokat mutatnak be a Star Trek-ben is, és nem egy fejletlenebb, mint az ember. Nem is arra gondolok, hogy a Star Trek-es térhajtóműves embereknél fejletlenebbek, hanem mondjuk a Star Trek: Sötétségben című film azzal kezdődik, hogy egy olyan bolygón vannak, ahol a bennszülöttek még a kereket sem találták fel. A Star Trek: Enterprise sorozatban is van olyan társadalom, ami még nem iparosodott, stb.


Hogy milyenek valójában az idegenek? Ez egy jó kérdés. Sokan hiszik, hogy létezik nálunk fejlettebb faj, de akkor léteznie kell fejletlenebbnek is, sőt hasonló szinten lévőnek is, mint mi. Testileg bárhogy kinézhetnek, lehet hogy a valóság sokkal elképzelhetetlenebb, mint a filmes földönkívüliek. Sőt akár az is lehet, hogy fel sem ismernénk őket.


Na meg legalább is én úgy gondolom, hogy mi is egyre békésebbek vagyunk. Először az emberekre vonatkozó törvényeket találtunk ki, hogy ne gyilkolj, ne lopj, stb., hogy a másiknak ne legyen rossz. Ma már ott tartunk, hogy az állatokat védjük törvényekkel, kezd kialakulni a tudatos környezetvédelem, sőt védjük az olyan égitesteket, ahol kialakulhatott élet. És remélem ebbe az irányba haladunk tovább. Vagyis figyelünk a környezetre, nem bántunk elfogadható indok nélkül más élőlényeket stb.

Ha egy másik faj hasonlóan fejlődik, és nem pusztítja ki saját magát mielőtt kilép a világűrbe, akkor lehetnek békések is. Márpedig egy békés faj minek jönne ide bemutatkozni? Mindent megpróbálunk lelőni, ami ismeretlen, tömeges pánikot keltenek az UFO-k, mindenki fél az ismeretlentől, és ha ez nem elég szennyezzük a környezetet, és a saját fajunkkal sem tudunk békésen együtt élni. Ha békések, akkor minek jönnének ide? Tudják, hogyha ide jönnek, akkor megtámadjuk őket, és egy békés fajnak nem célja bántani minket. Vagyis ide sem jönnek, hogy ne kelljen védekezniük. Na meg amúgy is, ha olyan fejlettek, akkor miért érdekelné őket, egy ilyen bolygó. Legfeljebb kívülről vizsgálják meg, mert feltételezhetjük, hogyha nekünk vannak hozzá eszközeink, akkor egy fejlettebb fajnak is.


Persze ez csak egy feltételezés. Természetesen ugyanannyi esély van arra, hogy hozzánk hasonlóan agresszív fajok vannak kint is. Hogy ők miért nem mutatkoztak be? Passz, nem tudjuk. lehet, hogy nem éri meg nekik, mert rengeteg hasonló bolygó van, vagy ki tudja.


A harmadik meg ugye, hogy nálunk fejletlenebbek, vagy hozzánk hasonló technikai szinten vannak. Akkor persze, hogy nem tudnak ide jönni, mi még a szomszéd bolygóig sem jutottunk el, sőt a legtávolabb lévő űrszondánk, még mindig a naprendszerben van.


Sőt a matematikai esély arra is megvan, hogy a konteósoknak tényleg igaza van, és máris itt vannak, csak nem tudunk róluk.

Matematikai esély mindenre van, csak az a kérdés, hogy mekkora.

2021. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17# azért az nem igaz hogy mindent amit nem ismerünk arra lövünk. Miért? Brazilliában az őslakosok akik életükbe nem láttak még modern eszközt még kardot se jóhogy lőnek a helikopterre meg egyébként is nem gondolkodnak úgy ahogy mi mivel ugye mint a kérdésbe írtam honvédségnél vagyok így elmondhatom hogy csakis akkor lőnénk ha az indokolt pl ha már kívülről látszik hogy nem épp barátságosak.


És egyébként is próbálunk kapcsolatot létesíteni pl a voyager űrszonda amiről beszéltél az is tartalmaz zenéket meg mit tudom én mit.

Vagy pl morze írással küldünk ki jelet.

És ha még ide is jönnek támadó jelleggel vannak olyan fegyvereink amik durva kárt tudnak okozni kezdem pl a legismertebbel az atombombával nincs az a hajó ami ne semmisülne meg tőle. Igen amelyik faj ide jön az nagy valószínűséggel ki is tud írtani minket viszont ismétlem hiába a modern fegyver ha nem tudod használni.

2021. máj. 14. 13:45
 19/20 A kérdező kommentje:
Ja és igen. Amikor az idegenek javára billentik a mérleg nyelvét akkor a 21.századra gondolnak vagyis a mai fegyverekkel de kitudja lehet hogy 400 év mulva találkozunk velük és addigra már sokkal fejlettebbek leszünk akár már 2. Szintű civilizáció is lehetünk ami már ki tudja használni a bolygója minden adottságát sőt akár már 3. Szintűek is lehetünk ami már a saját naprendszerét irányítja.
2021. máj. 14. 13:50
 20/20 anonim ***** válasza:
Általában spirituálisan is fejlettek.
2021. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!