Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van olyan aki álmodott már...

Van olyan aki álmodott már földönkívuli lénnyel?

Figyelt kérdés

Volt már részletes álmotok földönkívuli lényről? Nekem még soha ezelőtt pedig már 40 éves vagyok, tizenéves korom óta érdekel a téma.

Egyik este tévézés közben bealudtam párom mellett. Félálom volt, még hallottam a tévét is. Aztán hirtelen mintha felszippantott volna és felfelé húzott valami egyre gyorsuló tempóban, mire megfigyeltem hogy miben suhanok, akkor egyszer csak hirtelen "megérkeztem". Egy mély szurke színű helyen találtam magam, mozdulatlan voltam, mintha fekvő pozícióban lettem volna a padló magasságában és úgy néztem felfelé a kb 2 méterre tőlem álló két lényre, egy kerek nagy ablaknál mozdulatlanul álltak és csak néztek kifelé. A felém közelebb állót meg tudtam figyelni, a másik mellette állt, takarásban. Épp egy kevés időm volt arra, hogy megfigyeljem hogy néznek ki, valami elképesztő módon (álmomban pont ha meg akarok figyelni valamit jobban akkor homályosodik az egész, életlen lesz) élesen láttam. A bőruk fénylő közép szurke, ezustös fényes, arányos vékony alkat, vékony karok, a fej is arányos a testtel. Aztán egyszer csak a felém közel lévő szép lassan felém fordította a fejét de nem teljesen csak odalvást, mert én valahogy jobb oldala felől hátulról láttam rá. A feje és arc formája örökké belém égett. Nem felfelé csúcsos volt a fej inkább kerekded és hátrafelé kissé csúcsos. Az arc bár nem szemből láttam inkább kerekded. A szemei arányosan de nagyok voltak fekvő mandulavágású és az egész világos szurke, de nem egyszínű telített inkább mintha több árnyalatú lett volna mint egy kristály, kis orra volt, kis szájjal, az arca az orr vonalától lefelé, előre kissé nyújtott, pici fulek, inkább csak nyílás a szem magasság felett fej oldalsó,hátsó részén.

Nem féltem, nyugalom volt bennem és csodálat. A lény békét és kedvességet sugárzott a nézésével. Mintha úgy nézett volna rám, hogy nocsak egy váratlan vendég :D Aztán felkeltem. Nagyon valóságosnak tűnt.

Még ilyen fajta lényről nem láttam illusztrációt, rajzot. Ezt kb már egy hete álmodtam, de minden nap elmélázok rajta, tisztán látom magam előtt még mindig a jelenetet.

Nektek volt már hasonló álom élményetek?



2021. máj. 16. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy jut most eszembe.

Egy éjjel felébredtem (vagy csak álmodtam, hogy felébredtem). A fal felé voltam befordulva és néztem, ahogy a kinti lámpák fénye miatt bevetődik a falra a fák ágának árnyéka. Enyhén hajlongtak az ágak a szélben és ahogy ezek imbolygó szürke árnyékát figyeltem, észrevettem köztük egy vékony, szürke, emberformájú lény árnyát is mozogni, nekem egyből a kis szürkék jutottak erről eszembe.

De mivel csak a kintről beszűrődő reflektrofények voltak és árnyékok, persze nem volt jól kivehető. Közeledett felém (4.emeleten lakom amúgy..) és azt éreztem, hogy egy erő húz hátrafelé, ki akart húzni az ágyból. Kapaszkodtam a lepedőbe, jó pár percig eltarrott ez a huzavona, aztán hirtelen véget ért. Azota sem jöttem rá, álom volt-e vagy valami más.

2021. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És közben nem tudtál mozdulni sem? Mert akkor alvásparalízis.
2021. máj. 16. 10:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam álmodni, hogy én vagyok valami földönkívüli. De ezt amúgy elég szokszor.
2021. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Én egyszer kiskoromban azt álmodtam hogy aludtunk éjjel és betört hozzánk egy földönkívüli akinek emberi alakja volt először az álmomban úgy szólítottuk hogy ufó néni:D és bezárkoztunk a fürdőszobába és anyum hozott a testvéreimnek játékot de nekem nem jutott utána nem emlékszem pontosan hogy mi történt csak annyira hogy valahogy átmentünk a másik szobába és anyum beakart mutatni a földönkívülinek bejött átváltozott és megevett😂😁 ez most vicces de akkor nem volt az.
2021. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1 alvásparalízisem volt.

1 álom egy műtőben, 4 idegennel

+1 mikor én az álmodtam h elfoglalok egy űrhajót. míg az ismerős ugyan azt álmodta csak a másik szerepben emberi alakban....nem voltunk túl jóban sosoem s ez sem erősítette meg...

2021. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Engemet megcsináltak. Nem is egycer
2021. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Kár, hogy álomról szól a kérdésed, mert ez valóság volt. Asztális kivetülés formájában. Még mindig azzt hiszed, hogy a tested vagy?
2021. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Milyen bábszínház az, mikor az előadó nem azonosul a bábbal arra a rövid időre míg vele játszik?

Attól hogy tudod, hogy ez csak bab amiben a személy megnyilvánul attól még a szerep szerep.

Az asztrál lehet valóság, de a legtöbb ember nem tudja vagy nem fogta fel mikor átélte. S ha a többség hite alkotja a valóságot akkor nem nem annyira valós mint azt hiszed.

2021. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat

7/8-as,de valahol vártam is, hogy valaki feldobja ennek lehetőségét.

Hiszek, sőt olvastam könyveket is az asztrálprojekcióról, de talán a hitem nem elég erős hozzá, hogy én magam tudjam indukálni.

Történhet úgy asztrális kivetulés, hogy véletlen valahova eljutok és aztán csak nézek, hogy hol vagyok? Azt hittem akinek sikerul kivetulni az aztán odamegy ahova ő szeretné. Bár mélyen tudat alatt vágyok arra hogy találkozzak veluk. Persze csak a jó akaratúakkal.

2021. máj. 17. 12:35
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es

"Még mindig azzt hiszed, hogy a tested vagy?"

Tudom, hogy nem a testem vagyok :) és tudom mélyen, hogy ez nem álom lehetett. Nagyon örulök, hogy ez megtörtént még ha csak egy pillanatra is.

2021. máj. 17. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!