Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy UFO-nak a váza, szerkezeti...

Egy UFO-nak a váza, szerkezeti felépítése lehet azonos egy biológiai testtével a lényével?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a Rosweelben lezuhant és katasztrófát túlélt lény Ariel teste ugyanabból az anyagból volt, mint maga a lezuhant űrhajó, ami galaktikus távolságokat tett meg az Oriontól idáig, meg bejárta a komplett galaxist. De hogyan lehet ez? Egy űrhajó anyaga, felépítése hogyan lehet azonos egy lénnyével?


Ariel azt mondta : " A szintetikus test voltaképpen egy informatikai burok, amely a kommunikációt teszi lehetővé. Ez a burok szervesen kapcsolódik az űrhajó testéhez, amely ugyanilyen elven működik, mintha második testrétege lenne. Az űrhajó voltaképpen az Is-Be kiterjesztése, ugyanolyan anyagból, szerkezetből "


Azt mondta Ariel, hogy gondolattal volt képes az űrhajót elindítani és irányítani, ugyanúgy mint a testét. A testét is úgy irányítja, mint az űrhajót. Én nem értem, hogy az űrhajó honnan vette a felszálláshoz, utasához szükséges üzemanyagot. Hiszen a test ezt nem tartalmazza. A teste nem visz üzemanyagot, nem tud beindulni és repülni az űrhajója ezt hogyan teszi? Lehet hogy mi emberek még nagyon ostobák és tudatlanok vagyunk a fizikába?



2021. máj. 17. 12:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Airl néven mutatkozott be annak a nővérnek, aki tudott vele telepatikusan kommunikálni.

Egy csomó információt,adatot adott ki nővérnek a kihallgatása során.

Majd mielőtt elektrosokk alá akarták vetni, tudatosan elhagyta a testet.

2022. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen Aeris vagy Airl valami ilyesmi neve volt. De nem nővérnek hanem titkarnonek.
2022. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Es a titkarnonek azt mondta hogy kozuluk valo ezert kommunikal vele.
2022. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam az eredeti angol könyvet.

Egy egészségügyi alkalmazott volt, a nővér,elsőnek leakarták szedálni,hogy kitudják hallgatni a lényt.ekkor jött képbe a nő, akit matilde O'connornak hívtak.

Emlékiratait halála előtt nyilvánosságra hozta, amiben többet is írt erről az esetről.

philip corso ezredes is beszámol erről az eseményről, de ő másik szemszögből, neki a lény által átadott technikai információk megfejtése, majd újrarekonstruálása volt a feladata a csoportjával.

az ő könyvét érdemes még elolvasni akit érdekel a téma.

51 -es körzetben dolgozott tudományos technikai tisztként az eset alatt.

2022. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
Mi a könyv címe? Én csak internetten olvastam. Akkor nem titkarno volt hanem egeszsegugyi dolgozo? Internetten emlékeim szerint titkarnot írtak.
2022. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam, Matilda O'Donnel Macelroy volt a teljes neve, nem O' connor.

De a többit kitudod keresni is, Philip J. Corso ezred könyvének a címe A Rooswelli titok.

2022. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Matilda több anyagot is kicsempészett de mivel tartott a felelősségre vonástól csak a halálos ágyán mert erről beszélni.Mikor már érezte hogy meghal, a komplett anyagot átadta egy Ufo témát kutató írónak.Több fénykép is volt benne, ha jól tudom a könyvben Airl testéről kettő kép volt.

Ezek járták be utána a sajtót.

A könyv 2008 körül jelent meg, ahogy várható volt a katonaság először tagadott mindent, majd kiderült a nő tényleg ott dolgozott.

Philip Corso ezredes is utalt a könyvében Airl-re de ő más névvel említette EBE lénynek nevezte, ha jól emlékszem, ezt a könyvet jó régen olvastam már.

2022. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 NTBS ***** válasza:
67%
Igen, lehet.
2022. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
62%
Már akkoriban is kapcsolatban volt az Usa több földönkívüli lények csopotjával.
2022. okt. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Minden lehetsèges!
2023. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!