Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy UFO-nak a váza, szerkezeti...

Egy UFO-nak a váza, szerkezeti felépítése lehet azonos egy biológiai testtével a lényével?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a Rosweelben lezuhant és katasztrófát túlélt lény Ariel teste ugyanabból az anyagból volt, mint maga a lezuhant űrhajó, ami galaktikus távolságokat tett meg az Oriontól idáig, meg bejárta a komplett galaxist. De hogyan lehet ez? Egy űrhajó anyaga, felépítése hogyan lehet azonos egy lénnyével?


Ariel azt mondta : " A szintetikus test voltaképpen egy informatikai burok, amely a kommunikációt teszi lehetővé. Ez a burok szervesen kapcsolódik az űrhajó testéhez, amely ugyanilyen elven működik, mintha második testrétege lenne. Az űrhajó voltaképpen az Is-Be kiterjesztése, ugyanolyan anyagból, szerkezetből "


Azt mondta Ariel, hogy gondolattal volt képes az űrhajót elindítani és irányítani, ugyanúgy mint a testét. A testét is úgy irányítja, mint az űrhajót. Én nem értem, hogy az űrhajó honnan vette a felszálláshoz, utasához szükséges üzemanyagot. Hiszen a test ezt nem tartalmazza. A teste nem visz üzemanyagot, nem tud beindulni és repülni az űrhajója ezt hogyan teszi? Lehet hogy mi emberek még nagyon ostobák és tudatlanok vagyunk a fizikába?



2021. máj. 17. 12:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
58%
Sokmindent titkol az Usa,kitudja milyen titkok vannak még elfedve.
2023. márc. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Minden lehetséges!
2023. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
63%
Minden lehetséges!
2023. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%

Hasonló elven működnek a plejádi űrhajók is..


"Négy éves koromban agymintát vettek tőlem, amit belenövesztettek annak az űrhajónak egy részébe, amivel repülni fogok majd. Így aztán, ahogy én nőttem és fejlődtem, a hajó is velem együtt fejlődött. A genetikán keresztül telepatikusan kapcsolódtam hozzá és lényegében saját magam kiterjesztéseként szolgált. Ez volt a lélekcélom. Nem teljesen olyan volt, mint a japán kamikazék esetében, de mindenesetre szinte ikrek voltunk a hajóval. És maga ez a hajó képes volt önállóan irányítani más kisebb hajókat is..."


letekerve középen: [link]

2023. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Bocsi 2. rész: [link]
2023. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az ufóknak a váza az, amiben tarcsa az ufovirágot például az űrhideát!
febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!