Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki már átélt UFO/földönkívüli...

Aki már átélt UFO/földönkívüli lény találkozót, hogy tudta ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Elmondta másoknak?Magában tartotta az élményt?

Ha rajta keresztül valami infót akarnak a világnak kinyilatkoztatni a lények, azt közölte,vagy megtartotta magának?


2021. jún. 1. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem lenne fair, ha a földönkívüliek szócsőnek használnák az embert, mert kiröhögnék és dilisnek tartanák. Ebben az egy kontakt dologben egy személy sérülne nemcsak lelkileg, hanem társadalmilag is kirekesztett lenne, és az az ember akit szócsőnek használnának.


Csak egy példa, de itt látszik, hogy a bácsi csak a fantáziáját használja, ez nem hogy wow élményt okoz, de egyszerre van olyan érzésed mennyire nevetséges és taszító, és akkor már a mondandójára nem is figyel az ember csak arra, hogy ez most komoly, miért csinál magából hülyét. Nem hinném, hogy egy földönkívüli ismételgeti a hello-t és a we are the Yael-t :D


És ettől vannak neccesebbek is.



https://www.youtube.com/watch?v=1cjxqwmAJHQ


Ha valamire való intelligens létforma kapcsolatba akar kerülni az emberrel, akkor azt is tudja, hogy milyen veszélynek teszi ki az embert társadalmilag ha kontaktának használja.


Én biztos nem használnék kontaktákat, mert nem fair velük szemben semmilyen szinten sem.

2021. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
* dologban
2021. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

És ha a kontakta nem alkalmas az üzenet átadására, akkor olyat üzen amit a földönkívüli nem is akart és azzal saját magukról is egy olyan kép alakul ki, hogy rettegni kell tőlük, közbe meg teljesen az ellenkezője. Pl. nem mindegy, hogy azt mondod, hogy vidd ki a bilit vagy idd ki a bilit. Egy ismeretlen nyelvű intelligens létforma telepatikus üzenetét nem tudja úgy fogni a vevő abból lesz a hülyeség és a katyvaz.


Szerintem egyiknek se kifizetődő, se az embernek, se a földönkívülinek.

2021. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Meg még azt is kérdezném tőle, hogy hány adag gyógyszert hagyott ki?
2021. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Na ezt magyaráztam. Semmi értelme kontaktákat fogadniuk a földönkívülieknek mert annak első sorban az ember inná meg a levét. Illetve a földönkivüli is ha nem ugy kommunikalta le azt amit mondani akart.
2021. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szerintem olyan embereket keresnek, akik tudják közvetíteni amit elakarnak mondani.Ha fejlettebbek tőlünk a filozófiájuk is fejlettebb,megvan a céljuk ha közölni akarnak valamit.

Rengeteg kontakt ember volt már a történelem során, sokan közölük meg is osztották a nyilvánossággal.

De külföldi fórum oldalakon sok olyan beszámoló volt, aki átélt valamit, nem írt róla könyvet, max családtagjainak elmondta, hogy a fórumon írt róla egy keveset, de az infók nagy részét megtartotta magának.

2021. jún. 1. 14:20
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__111..


Innen vagyok a #1 valamint #9.

Ez az egyetlen amit nem nagyon tudok hova tenni de azért megpróbáltam.


Kb annyi játszódott le bennem mikor kimentem a műszakban bagózni. Hogy "ni, itt van az amiről kérdeztek..." Elment befejeztem a cigit máj bementem és leírtam. Kicsit lépett csak meg mint mindig mikor látok egy hulló csillagot.

Másnap gondolkoztam el jobban h mi a franc volt? Lehetett e UFO? Meg H mi ég zöld fénnyel az űrben?

2021. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

6-os nem hiszem, teli van a youtube fake kontaktával. Az Asthar-os üzenetek is ordítanak hogy kamu, mivel melyik jószándékú földönkívüli beszél úgy, mint egy barbár bosszúálló, kegyetlenségek vannak azokban az üzenetekben. Arról nem is beszélve, hogy az Asthar egy indiai név, de mindegy is, ergo sanszos, hogy az indiai kaszt rendszerre épített fake indiai gyártotta unalmába.


Van egy-kettő aminél azt mondja az ember hogy oké.


De csak egy kettő.

2021. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

"Arról nem is beszélve, hogy az Asthar egy indiai név"


Asthar és Isthar nem summér istenek?


mindegy meklepet, szóval köszi.

2021. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Talán George Adamski akire azt mondom oké, de az ő képeit is volt aki elkezdte megcáfolni. 8-as vagyok.


Amúgy érdekes dolgokat írt a jószándékú földönkívüli fajról.

2021. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!