Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is észlel mostanában több...

Más is észlel mostanában több zöld mozgó objektumokat/fényt?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 23. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem, de szép kép.

borítóképnek és háttérképnek tökéletes.

a zöld izé se zavar be nagyon

2021. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az az izé nem manipulált, Zengő-Kozármisleny-Harkány keleti rész(Máriagyűd között), Drávaszabolcs útvonalon jellemzőbb
2021. máj. 23. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Én kapom itt a pirosakat sokszor, mert tudok cifrát mondani. De ez tényleg csak lens flare...
2021. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
:DD ez csak a fényképező lencséje a nap miatt. Tényleg azt hiszed h ufó vagy csak poénból írtad ki a kérdést?
2021. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen nap felé fordulva előfordul, ez épp (gyanúsan)túl intenzív, de naptól távol van, illetve nem nap felé épphogy látható zöld háromszög látható. (az meg azért nem jó, mert vagy nem szép, vagy privát személyi jogokat sértő)
2021. máj. 23. 21:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudod trollkodni érdemes....mindenesetre nem lepődnék meg, ha divat lenne valahogy lens flare lenne pár ember szemgolyója is. :)
2021. máj. 23. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem érzékeltél te semmilyen zöld fényt kérdező. Sem Kozármislenynél sem sehol máshol. Ellenfényben fotóztál, ezért a kép tele van optikai anomáliákkal,a zöld pont csak egy ezek közül. A nap sugarai körül is mindenféle ködszerű, színes elváltozások vannak, a kép bal szélén is van egy világosabb nyaláb. Ez van, megpróbáltad, azt hitted hogy majd lesz olyan ökör aki beveszi az olcsó kis sztoridat. Nem jött be, fogadd el a helyzetet.
2021. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs mindenféle színű 1db!!!! zöld van, ami anomália. 1 intenzív pont. Nem találtam ilyesmi lans flare-t, csak olyant, ami nyaláb(tök szokványos) iránnyal megegyező több áttetsző gömböt(nincs ilyen). Magából a napból kijövő nyaláb nyilván érvénytelen. MINDENFÉLE? Kép bal szélén eső van és pici szivárvány alakult ki jó messze, független a fényjelenségtől. Egy repülő drón, ami bevillant mondjuk lehetne. Vagy hazudok vagy szerkesztek vagy valami. Nem osztok képet, kiléptem, fotót nem rakok fel többet, ezt meg leszedem.
2021. máj. 23. 23:17
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

#1 vagyok most láttam egyet, de nem volt szabálytalan a mozgása.

Olyan volt mint egy meteor zöld csóvával. Talán bárium lehet benne, vagy mi ég még zöld lánggal?

Ja a helyszín fehérvár.

Utánna kell nézni hogy van e csillaghullás.

2021. máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2021. máj. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!