Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-k honnan fognak jönni?Szav...

UFO-k honnan fognak jönni?Szavazás!

Figyelt kérdés
Ha szavaztál a kérdésnél, meg is indokolhatod hogy miért erre a lehetőségre szavaztál.Miért tartod ezt a legjobb választási lehetőségnek?
2021. jún. 5. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Mindig is itt voltak,ősi civilizáció maradványai a technikai vívmányaikkal együtt.
Nemrég fedeztek fel minket,,miután használni kezdtünk nagyerejű fegyvereket,atom és hidrogén töltetek.
Nemrég fedeztek fel minket, elsőként a nácikkal álltak kapcsolatban, a Haunebu repülőgépsorozat is az ő terveik lapján készült el.
Nemrég fedeztek fel minket, Rooswellben zuhant le az első csészealj, aminek a technikai vívmányait visszafejtették, ebből lett sok mai elektronika.
Nemrég fedeztek fel minket, oroszoknál a Tunguzkai becsapódás egy szintén csészealj volt, ahol mai napig hatalmas sugárzás van.
Csillagkapuhoz hasonló térváltó szerkezetet fedezett fel az USA(phliladelphia-project)ezután léptek kapcsolatba velünk.
Sliders sorozatban bemutatott párhuzamos világokba történő utazás után léptek velünk kapcsolatba(kronovizor-technika)
Meditáció után pár ember olyan fejlettséget ért el, akik kapcsolatba léptek idegen lényekkel, így találtak ide hozzánk.
Mátrix bug-jai,hibakódjai, amik csészealjak és idegen lények formájában jelzik, hogy a programban hiba van.
Önmagunk jövőbeli énjei, akik segítség miatt jöttek vissza hozzánk.
23 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ok,kezdem én a kifejtést.

Mindegyik példára amit felsoroltam lehet találni utalást, valami bizonyítékot.

Én a meditáció útján való kapcsolatfelvételre szavaznék, máig ismeretlen módon a gondolathullámok képesek téren és időn keresztülhatolni, és egy megfelelő fogadó félnél megjelenni az elmében.

Egy ilyen telepatikus kommunikáció után bizonyos földönkívüli lények elhatározták hogy személyesen is felkeresik ezt a bolygót, vagy naprendszert, és folyamatos megfigyelés után, ami lehet pár év,pár tíz év, vagy pár száz év, arra jutottak hogy sok ember képes a telepatikus kommunikációra, így megkezdték az ilyen emberek eltérítését, és alaposabb vizsgálatát(ezek szerepelnek manapság UFO elrablások címszóval a neten),hogy megtudják az emberi lények milyen módon képesek az agyukkal effajta kommunikációra.

2021. jún. 5. 17:23
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nibiru.
2021. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Niburu vagy más néven Malduk vagy Marduk egy régen a Mars közelében lévő bolygó volt, amin valószínűleg értelmes élet volt, a bolygó megsemmisülése után a túlélők a Marsra, később a Földre távoztak.

Ezekre sok őszi szövegben utalások vannak, vagy olyan csillagképek, amiken ennek a bolygónak a helye volt a naprendszerben, később leírások hogy a katasztrófa után a túlélőkkel mi lett.

2021. jún. 5. 17:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez az opció a szavazásnál, az első választási lehetőség lenne,ha szavaztál.
2021. jún. 5. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
A Nibiru,azt mondják 3600 évente tér vissza.Nem hinném,hogy megsemmisült ha létezik.Állítólag 1983-ban fedezték fel.
2021. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Maldek,Marduk kétféleképpen írják, bolygó történetét kevertem össze a niburuval.

Niburut tényleg kettő matematikus vagy fizikus számításai alapján fedezték fel, hogy van egy pályája a naprendszerben, és ezen időről időre visszatér.

2021. jún. 5. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Kül-Földről...

A nevükben is benne van hogy "Földönkívüli", azaz galaktikus migránsok lesznek, megfelelő iratok és útlevél nélkül.

2021. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát én legalább négy-öt variációra tudnék szavazni a kérdés alatt. A Maldek szerintem sem a Nibiru, az tényleg megsemmisült ki tudja, hogy milyen régen. Viszont hogyha a Nibirut felfedezték, akkor vajon miért nem hozták nyilvánosságra? Miért nem nyilvánították hivatalosan is bolygóvá? Hogyha egy új bolygó felfedezése történik, akkor annak hatalmas szenzációnak kellene lennie, hát még ha a Naprendszer része, és mégis alig írtak róla, szinte teljesen eltitkolták.
2021. jún. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Maldek szerintem is a Marduk lehet, ezt még le akartam írni. Hívják még Phaeton-nak is, meg még van egy pár elnevezése.
2021. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!