Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor fognak már végre változt...

Mikor fognak már végre változtatni a repülési szokásokon itt Kőbányán már kezd élhetetlenné válni a helyzet éjszakai nagy hangrobbanások, emellett viszont az ingatlanárak az egekben? De a Fidesz nagyon nem ezt ígérte a Tarlós vezetésével?

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az éjszakai tilalom még idén életbe lép, de az nem sokat fog segíteni, mert alapvetően nem éjszaka nagy a zajterhelés. Az augusztus előtti útvonalakat kellene visszaállítani, de az szerintem nem fog megtörténni egyhamar.
2019. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem hallasz hangrobbanást mert nem mennek hangsebességgel.
2019. máj. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkora a hangrobbanás, hogy a kérdező már írni is süket... :D
2019. máj. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egekben az új ingatlan árak és nem tetszik, akkor miért nem adod el??
2019. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 D. Brasco ***** válasza:
100%
Elég jó füled lehet ha te a reptér közvetlen környezetében hangrobbanásokat hallasz.....egyaltalan tudod mit jelent ez a szó?meg hogy mikor történik ilyen valojaban?
2019. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

itt Kőbányán már kezd élhetetlenné válni a helyzet éjszakai nagy hangrobbanások.


Az nem repülő volt.

Csak babot evett az anyósod.

:)

2019. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Hangrobbanás? Na? Már hangsebességgel repülnek a gépek arrafele? Meg eleve éjjel elenyésző a forgalom. Gondolom mikor olcsón megvetted a lakast, akkor nem zavart ugye?
2019. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha egekben vannak az árak akkor add el. Vegyél egy házat nagy telekkel vidéken és a kutya nem fog zavarni.(na jó az lehet)
2019. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt én is érzékeltem mikor ott voltam ismerősöknél,elég sokszor, szerintem sem jó ez így, ki nyitom az ablakot és nem telik el sok idő már megint repülő,ismerősömék is panaszkodnak, az albi ár nekik nőtt,meg amúgy is nagy a zaj, lassan már nincs nekik értelme ott lakni, most vissza költöznek vidékre ahol találtak is munkát érdekes módon ahogy számolnak sokkal jobban járnak így mint ha ott maradnának.
2019. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
És persze nincs az a tömeg nyomor, nagy zaj, sokkal nagyobb biztonságban érzik magukat vidéken mint pesten, ha van lehetőséged költözz nyugis helyre, hidd el nekem sokkal jobb lesz, nem ér ennyit az egész,nagy zaj,tömeg nyomor a tömegközlekedéseken és már a biztonság is egyre rosszabb lesz, lassan már tényleg csak csórók lesznek az emberek ott.
2019. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!