Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Csak engem idegesít amikor a...

Csak engem idegesít amikor a földönkívüli lényeket "UFO"-nak hívják?ü

Figyelt kérdés

Ha esetleg így hívnád:

UFO=AZONOSÍTATLAN REPÜLŐ TÁRGY



2021. jún. 8. 15:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy egyedül...
2021. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
90%
Engem is idegesít, főleg akkor, amikor egy valamelyik kormány által elismert ufo videó után azt mondják, hogy "naugye hogy megmondtuk hogy vannak földönkívüliek!"
2021. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2 Na engem is ez irritál a legjobban. Valamiért az emberek hajlamosak azt gondolni hogy egy UFO-t csak egy földönkívüli vezethet. Pedig a szó jelentése szerint UFO egy ismeretlen drón is.
2021. jún. 8. 15:17
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Engem az idegesít mikor valaki elkezdi megmagyarázni,hogy az ufo az azonosítatlan repülő tárgy.Unidentified Flying Object. Igen,de aki ilyen témában beszélget mással az pontosan tudja,hogy mit jelent.Azért mert az ufo szó terjedt el a köztudatban az idegen űrhajóra, meg arra is aki vezeti. Persze azt is lehet hívni ufonautának, de mindenki tudja miről van szó akkor is ha ufonak hívjuk. Ebbe az egész ufo dologba kár belekötni. Aki akarja érteni az úgyis érti miről van szó.
2021. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
4. Akkor a hírekben majd idegen ürhajó lesz, és nem azonositatlan objektum. UFO lehet egy azonositatlan katicabigár is...
2021. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%
Igen
2021. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Engem is zavar
2021. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%

Rövid, tömör, és a köznyelvben már az ismeretlen földönkívülieket is jelöli.

Több mint 18 faj látogat minket rendszeresen, és vannak hosszú nevűek is, plusz minek azonosítgassuk fajokra bontva...

2021. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Igen zavar
2021. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Engem is zavar. És már unom hogy kijavítsam azokat akik így mondják 😑
2021. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!