Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy nemrég megjelent gabonakör egy a föld irányába tartó űrállomást ábrázol,amit NASA felvételek IGAZOLNAK?

Figyelt kérdés

Pár éve egy NASA felvételen egy felénk tartó űrállomást észleltek,ami miatt a tudósok is magyarázkodni kényszerültek.



[link]



Most egy gabonakör ezt az űrállomást ábrázolja ahogy az a mi naprendszerün felé halad.



[link]



Mi a véleményetek?



2021. jún. 17. 06:54
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
71%
20.! Mondom, nem értjük az üzenetet. Te érted, mi van kódolva egy gabonakörbe? El tudod olvasni? Mondjuk olyan áll benne, hogy Heló, szerdán érkezünk, hozzunk piát? Vagy bármit, amit üzenni akarnak?
2021. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
45%
21.Gondolom az van benne,hogy érkezik valami,mondjuk egy űrhajó.Miért kellene időpont? Hiszen ha megjelent ,akkor nyilvánvaló,hogy nem ezer év múlva ér ide,hanem mondjuk mostanában.Ha később érne ide,akkor gondolom később jelent volna meg.Kódolni meg miért kellene bármi bonyolultat? Hiszen az a lényeg,hogy minél érthetőbb legyen,egyszerűbb legyen egy üzenet.Vagy nem jól mondom?
2021. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
77%
22 Te komolyan elhiszed, hogy hamarosan egy nagy földönkívüli űrhajó érkezik a Földre?
2021. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Képüzenetet küldtek,gondolom sejtik hogy nem az emberiség a legélesebb kés a fiókkban.
2021. jún. 17. 09:33
 25/49 anonim ***** válasza:
77%
Ti komolyan elhiszitek, hogy hamarosan jön egy nagy földönkívüli űrhajó?
2021. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
24%

#3, 4, 5 🤣🤣

Ezért már megérte.


#10 áhh, értem.

#9 ezzel a határozott érvekkel és tényekkel nem szállhatunk vitába.... "MERT"


Kérdező ha ott van ahol a gabonakör mutatja akkor az már 1 szabad szemmel látható, 2 látcsövön fixen. Csillagleső műszerrel meg az is ahogyan épp a reggeli kv-jukat szurcsölgetve kinéznek az ablakon. S gyönyörködnek a Föld adta látképben.

A dátum 2020.03.12.

Szerintem hívjunk szerelőt mert ezek lerobbantak... ha ennyi idő alatt nem értek ide.

Vagy adomány gyűjtést H legalább enni tudjanak... Habár ki tudja lehet már éhenhaltak.

2021. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
23.Nem.Én csak megpróbáltam logikusan megválaszolni a kérdést.De nyilván a legegyszerűbb módon üzennék,ha üzenni akarnék valakinek.
2021. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Lehet itt poénkodni,nem tilos,de ha ideérnek akkor ne mondjátok hogy nem szóltam előre.
2021. jún. 17. 09:39
 29/49 anonim ***** válasza:
45%
Előbb vagy utóbb pedig úgyis lesz valami ilyesmi.
2021. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
És? Ha idejönnek mit csinálnak velünk? Simán szétlőjjük őtet atommal. Nagy felületű, hatalmas csészealj jó célpont. Merjenek csak urgálni
2021. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!