Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptilián faj ami sok UFO...

Reptilián faj ami sok UFO eset mögött áll, a dinoszauruszok kihalásával jelent meg a Földön, majd elérve technikai maximális korlátait ezen a bolygón, eltávozott más naprendszerekbe,néha visszajönnek,ezek a híresebb UFO esetek?

Figyelt kérdés

Reptilián faj, ami az előző emberiség kipusztulásánál már jelen volt, egyfajta ellen civilizációként, már rég elhagyta a bolygót, amikor a fejlett kvantumszámítógépeikkel előre látták ezt a jövőképet, amit mi most megélünk.

Ők szoktak néha visszalátogatni a földre, pár embert elvinni, biológiailag megvizsgálni, és utána vissza teleportálják az otthonába.

Ezek az UFO-elrablásos esetek.Sima nyomonkövetése az emberi fejlődésnek.


2021. júl. 7. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Az UFO-elrablásokat a szürkék végzik nem a reptiliánok. Az utóbbiak nem hogy még mindig itt vannak, de ők uralják a bolygót.
2021. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a drogot kicsit felejtsétek el mert egyik nagyobb butaság mint a másik.

Amúgy meg. Ha égen földön utaztok akár barlangba is mentek, az ember az egyedüli faj ezen a bolygón. Az univerzumban mi van az már egy kicsit más dolog de a földet az emberiség uralja sok bőrszinben.

2021. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem drogozok és kutattam eleget, hogy én így gondoljam.

Elfogadom a te allaspontod, kérlek legyél tisztelettel az én allaspontommal kapcsolatban is. Nem kell egyetérteni vele, de nem kell drogosnak sem nevezni.

2021. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es meg a hozzá hasonlók csak azért írnak ilyet, mert még mindig nem tudják elfogadni, hogy BIZONY! vannak olyan földönkívüli fajok, akik vissza vissza járnak erre a bolygóra, hogy néha egy egy egyedet az emberek közül, analizáljanak, megállapítsák, milyen fejlődést ért el az évek alatt.
2021. júl. 7. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mark Zuckerberg a beépített emberük vagy jobban mondva gyíkjuk.
2021. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Aham, reptilián faj. Jaj tudom az alakváltók, akik az asztrálsíkon tevékenykednek és az illuminátusokkal együtt uralják az emberiséget.
2021. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Na ez az amiben nem tudok hinni.

Elképzelni el tudom, egy zs kategóriás filmben/ könyvben.

Könyv mondjuk már van.🤔

2021. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Hiszek abban, hogy vannak más, idegen fajok az univerzumban, ezt leszögezem.

De ha valóban itt kifejlődött egy reptilián faj, miért hagyta volna el a földet, akkor, amikor még a föld teljesen jó állapotban volt? Nem volt szennyezés sehol, pont jó volt a klíma, de ha olyan fejlettek voltak, ez nem is érdekelte volna őket.

Miért mentek el?

2021. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!