Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen az idegenek társadalma...

Bulcsando kérdése:

Milyen az idegenek társadalma hogyan élhetnek , milyenek a mindennapjaik ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 03:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg nagyon hasonló a miénkhez.


Gondold el az emberiség múltját, jelenét és jövőjét (a nem szörnyekkel teletűzdelt hanem erre iranyuló, akár számunkra legelvetemültebb scifi, vagy alternatív történelmű nem fantasy filmeket alapul véve).


Ezeknek az egyike jellemző rájuk is.


Sajnos konkretizálni nem tud senki.

Nem ismerjük az értékrendjeiket.

2021. júl. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Remek kérdés, senki se tudja. Komoly tudósok elmélkednek rajta, de ők se tudják.
2021. júl. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

"Komoly tudósok elmélkednek rajta"

Nem 'elmélkedés' az, hanem csak találgatás, vizionálás.

.

Ha igaz az eddigi idegenek látogatásában hívők elgondolás(?), akkor akkor az idegenek nagyon önző és tudásukat féltő valakik.

Állítólag már többször jártak itt, bazi nagy piramisokat építettek, de az azon a területen élő embereket nem tartották méltónak arra, hogy tanítsák (legalább írni megtanítsák) őket.

Sőt!- ők sem hagytak maguk után semmiféle írásos bizonyítékok, ez pedig azt jelzi, hogy nem hittek az emberiség fejlődősében, hogy valaha megfejtsék azokat.

Nem lehet magasabb szellemi fejlettségű az, aki lenézi a másikat.

2021. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
3, a kis szürkék nagyon hasonlítanak az emberekre. Kegyetlen pszichopaták. Félnek is a vezető politikusok tőlük.
2021. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Általában nem kérdezem meg, de itt én miért lettem lepontozva? :'D
2021. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

"Állítólag már többször jártak itt, bazi nagy piramisokat építettek, de az azon a területen élő embereket nem tartották méltónak arra, hogy tanítsák (legalább írni megtanítsák) őket."

Te ezzel mire célzol? Az ókori egyiptomiak tudtak írni. Szükségtelen lett volna őket külön megtanítani.

De egyébként az idegen civilizáció, ahogy nekem egy-két helyi tard lefesti, az embert semmibe nézik, olyan okosak, hát meg se értenénk semmit, mert itt őrajta kívül mindenki tard és még ő se értené. WTF!?Megtörtént beszélgetés alapján. A kis szürkék ezen ember szerint egyentudatúak, sőt ugyanúgy is néznek ki, és az ő világuk ilyen módon jobb a mienknél. Hát szerintem ritka rossz életük van szórakozás és művészet nélkül. Meg ritka kis irígy ítélkezők, semmivel nem jobbak az átlagembernél. Rossz életük lehet, se művészet, se szórakozás.

Nekem ebben a témában a Galaxis útikalauz tetszik nagyon. Nem tudományos mű, ez teljesen igaz, de egy nagyon színes és pezsgő világegyetemet mutat be, rengetegféle idegen fajjal. Ha vannak idegenek, akkor szerintem sokféle faj van. Biztos van köztük egyentudatú vagy robottá fejlődött akár, a világűr elég nagy hozzá.

2021. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Reggel felkelnek, megmosakodnak, wc-znek, reggeliznek, megnézik az aznapi ufo hireket, majd a kávé után beülnek a repulőcsészeajjukba, jobb dolguk nem lévén ideröppennek a föld légkörébe és ufojelenségeket hoznak létre. Ebédre megesznek egy két alkatrészt a földi marha állományból aztán jöhet a napi gabonakör. Estére haza mennek vacsoráznak, megneznek egy ufofilmet az ufonetflixen, és elalszanak.
2021. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 4- es válasz miért lett leszavazva?
2021. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem föderácioban élnek, teljesen a technológiára támaszkodnak, minden szerep egyenletesen van elosztva, senki nem éhezik, teljes mértékben demokratikus.

Röviden fejlettebb.

A mi fizetesi modszereinknél valószínűleg van sokkal fejlettebb.

De nem hiszem hogy ettől még ugyanúgy fejlődtek volna mint mi. Lehet nem is készítettek soha tv/monitor szerű kijelzőt, mert nem jutott eszükbe vagy volt más alternatíva.

Ja és szerintem a művészeteket is művelik valamilyen formában.

Meg talán szeretik az ember húst :D

Vagy már köztünk is élnek, elfoglalták a világ nagy részét, kis termetűek, rizzsel viszik be a napi kalóriát, nagyon szorgalmasak és az előző lakóhelyükön nagyon sötét volt, ezért mindig hunyorítanak :P

2021. júl. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan csinálnak valamit. Beszélnek, tanulnak, élményeket gyűjtenek, alkotnak.
2021. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!