Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek milyen céljaik...

Szerintetek milyen céljaik lehetnek az idegeneknek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 15:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Remélem az a legfőbb céljuk, hogy soha ne jöjjenek ide, mert:

1: én rohadtul parázok tőlük xD

2: nekem égne a búrám, ha idejönnének és látnák mekkora szerencsétlenek vagyunk

2010. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy wookie? Hmmm hát eléggé meglepne az biztos :D Szeretem ha szőrös egy kicsit de azért az már durva lenne :) Hát most miért ne? Satennel mindenki le akar feküdni. Még én is! :D
2010. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Azt kihagytad, hogy "saten végtelenül szerény, okos, ügyes, erős, stílusos jóember" :D
2010. aug. 28. 17:23
 14/22 A kérdező kommentje:
2010. aug. 28. 17:25
 15/22 anonim válasza:
Kaptunk már híreket ezekről a jelenségekről,de pontosan senki sem tudja mik ezek.Pl: egy álló pont Nem repülő,és egyszer csak egyről a kettőre olyan sebesen eltűnik mint egy repülő,de nem vadászrepülő.Nem hulló csillag.Nem tudja senki se.Én biztos vagyok benne,hogy léteznek,de senki sem tudjs hogy néznek ki vagy miként gondolkodnak.Lehet bőven találgatni.Viszont ha bántani akarnának minket.Már megtehették volna.Más szándékuk van az emberiséggel havalójában léteznek.Lehet okosabbak,hol élhetnének ha nem itt.Senki se tudja az ember hogy lett.Úgy vélem ha azt mondják a majmokból alakultunk ki...hogy hogy még mindig van Majom alkatú majom a földön....ők miért nem fejlődtek tovább,hiszen a géneket hordoznák ugyan úgy.Rejtelmes.És megfejthetetlen mind addig,még valami nem változik.Majd meglátjuk mi lesz 2012 ben amit a nagyokosok híresztelnek
2010. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

2012 december 21-én az lesz, hogy a maja naptár szerinti "nagy kör" lezáródik. Ez annyit jelent, mintha eltelne egy újabb év, csak lezáródik vele egy több évből álló periódus. Mintha millenium lenne, annyit jelent. És a maják sem mondták, hogy világ vége lesz. Amerikában kitalálta egy jó fantáziájú ember, elhíresztelte a neten, , hogy lezáródik a kör és véget ér a világ, és a sok csőlátású hülyegyerek mért ne hinné el?

Az is igaz, hogy megerősödik a naptevékenység 2012-ben, ami kósza áramokat idézhet, vagy a globális felmelegedésre rátesz egy nagy lapáttal, de nem pusztítja el a világot.

2010. aug. 29. 17:05
 17/22 anonim válasza:

Remélem az a legfőbb céljuk, hogy soha ne jöjjenek ide, mert:

1: én rohadtul parázok tőlük xD

2: nekem égne a búrám, ha idejönnének és látnák mekkora szerencsétlenek vagyunk


Átérzem a helyzeted o.o

2010. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ők többen vannak a földön mint emberek.
2010. aug. 30. 16:59
 19/22 A kérdező kommentje:
A néhány ezer éve élő majmok azért nem fejlődtek még tovább, mert ahoz, hogy a majomból az előember "kialakuljon" sokmillió év kell, mivel 30.000 éve gondolkodunk mint ember, és néhányszáz éve tudunk az evolúcióból, így nem érzékelhetjük a továbbfejlődésüket. Biztos fejlődnének, ha nem lennének háttérbe szorítva. Gondolj csak arra, hogy menhelyeken, álatkertekben van a jó részük, ahol a kisujjukat sem kell mozdítani, eléjük teszik a kaját, és ha a természet nem követeli meg, hogy a túlélés érdekében használja az eszét, akkor hülye marad.
2010. szept. 16. 20:46
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez egy rohadt nagy fasság! nem majmokból vagyunk IQ fighterek, nem tom megszámolni h hányszor leírták: nem vagyunk majmok, csak az ősünk közös, amit nem tudunk mi voltaképpen, szerinem valami gyépés telibebaszott medvemókusbéka XDXD(south park)
2010. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!