Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegeneket találtak egy...

Idegeneket találtak egy piramisban (HD VIDEO). Ezt bizonyítéknak ítéled?

Figyelt kérdés

Feltártak egy piramist. Van róla felvétel. Meg lehet tekinteni. Nagyon sokkoló volt amit ott találtak. Egyértelűene gy Annunaku koponya látható mellette egy Grey típusú Zéta-Reticulii idegen. Elképesztő, egyszerűen nem találok szavakat?

[link]



2021. júl. 31. 21:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
71%
Nemtudom nekem ez a video kamunak tünik
2021. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezt már leleplezték, hogy kamu.
2021. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Az első teendő amit egy ilyen cikknél érdemes megnézni, hogy hol található. Titkok szigete? Hm, elég semmitmondó, kamuhír terjesztő szaga van. Nézzük a kapcsolat menüpontot. Á, remek, semmi konkrét elérhetőség. Hitelesség = nulla. Nálam már itt bukott a dolog.
2021. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell mindent elhinni, csak mert fent van a neten?
2021. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj kérdező én is nyitott vagyok a témára, de nem szavak vak hïvővé válni. Manapság már rengeteg a kamu videó. Én majd annak hiszek, amit saját szememmel látok, de még azt is előbb ésszerűen próbálom előbb megmagyarázni.
2021. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Kamu, egyértelműen. Pedig előbb hinném el hogy az emberi fajt földönkívüliek hozták létre rabszolgánk, mint a keresztények jóságos istenke meséjét... A titkokszigete meg egyértelműen kamuterjesztő oldal, abszolút megbízhatatlan.
2021. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ebben a videóban mit kellett volna nézni? Egyértelmű, hogy semmilyen idegeneket érintő bizonyíték nincs, nem is volt a piramisban. A videók a szenzáció, és ezáltal a turizmus erősödése miatt készülnek. A kamu weboldalak meg kattintásvadászok, akik direkt keresik az ilyen kamu videókat.
2021. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
A neten van szóval bizonyíték , ennyi. ¯\_(ツ)_/¯
2021. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem is HD videó
2021. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Egyértelmű bizonyíték, és ez még csak a jéghegy csúcsának a csúcsa.
2021. aug. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!