Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez tekinthető bizonyítéknak a...

Ez tekinthető bizonyítéknak a földönkívüliek létezésére?

Figyelt kérdés

Ausztrál védelmi minisztérium 1957-72 között készített anyagát 2008 óta feloldották a titkosítás alól. Meg van a nemzeti archívumukban is, tehát nem vagyok alufóliasapkás: [link]


Itt a jelentés híroldalon:

[link]


Sajnos magyarul nem hozták le sehol sem egyelőre.



2021. júl. 6. 15:01
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Declassified Australian UFO report involves 'cat-faced' & dwarf aliens


Read more: [link]

2021. júl. 6. 15:03
 2/28 Z003 ***** válasza:
82%
Ez csupán anyit bizonyít hogy 57-72 között láttak valamit amiről nem tudták hogy mi. Attól hogy valami repül és nem tudjuk hogy mi nem lesz idegenneredetűl létforma.
2021. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Amikor a kanadai védelmi miniszer jelentette be hogy hazája minisztereként, milyen UFO esetekről tudott, mennyi faj van kapcsolat földi kormányokkal, nem tudta az emberiség hova tenni ezt a beismerő nyilatkozatot.

Még akkor sem ha utána szenátusi meghallgatásra hívták, és ott is ugyanezeket mondta el.Miniszteri eskü alatt.

https://www.youtube.com/watch?v=98sM14521sk

2021. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

"Február közepén újra jelentkezett vad konteóival az egykori kanadai védelmi miniszter. Paul Hellyer most az illuminátusok leleplezésével roadshow-zott a bulvársajtóban..."

[link]

2021. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

"Csak azért, mert Hellyer védelmi miniszter volt a hatvanas években, a most 90 éves egykori politikus kinyilatkoztatása nem sokkal hivatalosabb annál, mint amit Pataky Attila vagy Nemere István adna elő ufó témában."

[link]

(2013.06.28.)

2021. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Valaki elolvasta a linkeket egyáltalán? Amúgy meg tessék visszarakni a tudomány rovatba, nem véletlenül szántam oda.

"The report states that the creatures or objects outlined in the cases possess "a device to interfere with electrical circuits," "a device to induce paralysis," and a "heat ray."

2021. júl. 6. 16:50
 7/28 anonim ***** válasza:
UFO-k létezésére igen, földönkívüliekére nem.
2021. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szóval cica arcú, meg törp lények megbénítottak valakit egy fénnyel.


Nagyon ezó szöveg, de ez elvileg hivatalos feljegyzés.


Most csak beleolvastam de majd elolvasom.



Kérdező minden ezo, ha az usa elnöke jelentené be, akkor is maradna ezo. Mert sok olyan van aki nem akarja hogy valóság legyen, ezért tagadnak.

2021. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 SZücsöm ***** válasza:
58%

Nem nem tekinthető bizonyítéknak.


3 as de tudták hova tenni. Egyből rámondták hogy vén korára szenilis lett.

Bár azt én se értem ha tudták az öregről hogy butul akkor miért hagyták a pozíciójában.


De amúgy 5 ösnek van igaza. Ugyan annyira tekinthetjük az ő szavát bizonyítéknak mint Patakyét.

2021. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%

Hülyeség utolsó. Pataky egy senki, a csávó meg magas rangú vezető.

A szkepikusok már nagyon pusztulnak, 1re szánalmasabb dolgokkal próbálkoznak.

2021. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!