Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha lehetne egy leveletek a...

Ha lehetne egy leveletek a földönkívülieknek ,mit írnátok benne?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 18:10
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Én ezt:


Kedves Földönkívüliek!

Bizonyára tudtok már a létezésünről.

Sokunkban felmerül a kérdés,hogy vajon intelligensebbek vagytok e nálunk ,léteztek e?

Valószínűleg igen. Mert mind tudjuk ,hogy 2 trillió galaxisunk van és önzőség lenne azt mondani,hogy csak mi vagyunk . Mi létezünk.

Azt látjátok ,hogy szennyezük a bolygónkat,megöljük egymást a Földünket és magunkat...de csinálunk jó dolgokat is: szeretünk,segítünk és boldogok vagyunk

Sokan úgy gondolják ,ők rosszak,de tévednek. Senki sem kevesebb a másiknál,van aki azt hiszi nagyobb,de belül ugyanolyan fekete marad.

Én büszke vagyok arra már..,hogy ennek az univerzumnak a részese vagyok! Mert az univerzum mi vagyunk. Ti,mi ,a többiek. Milliónyi kis rész ebben a hatalmas világban! És mégis egy.


Üdv.:Egy Földi lakos

2021. aug. 16. 18:16
 2/25 anonim válasza:
100%
Ha elfuvaroznak mindent elmondonk nekik amit csak tudni szeretnének :D
2021. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
SOS mentsetek ki innen :)
2021. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Kérlek, engem hagyjátok békén! Köszönöm!
2021. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%
Meghívnám őket egy fergeteges szexpartyra hozzám. Egy igazi bolygóközi dugásra.
2021. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy majd pont az én levelem fogja érdekelni őket.
2021. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként hogyha egy levél lehetne akkor az egy könyvméretű levél lenne. Készítenék egy vastag díszes jegyzetfüzet könyvet nekik akkor már adjuk meg a módját a levélírásnak és mesélnék nekik arról hogy milyen jó a bolygónkon lakni és hogy segítsenek hogy az emberek jobban vigyázzanak rá. Rajzolnék is nekik és természet fotókkal gazdagítanám ezt a levelet.


Mesélnék a természetről nekik, antropologiailag is megmutatnám nekik hogy mennyi értékes ember van, mesélnék olyan emberekről akik tudományos munkájukkal segítették az emberiséget és a természetet. Illetve kamillázva kérdezném toluk hogy pl. Miért nem Jane Goodall-lal vették fel anno a kapcsolatot es olyan emberekkel akik igazan tesznek a bolygo es az emberek jólétéért és szólna arrol is a levelem hogy az emberek mennyi jó élményt tudnak itt megélni, arról is hogy mennyi mindennek lehet örülni es arrol is hogy milyen jo dolog a kreativitás és még tudnám sorolni.

6-os vagyok.

2021. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Csá csumi csá. Csak így röviden.
2021. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
Na helo szia mizu?
2021. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy "vigyetek el engem is".
2021. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!