Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek nem lehet...

A földönkívüliek nem lehet hogy mi magunk emberek vagyunk a jövőből? Mert szerintem elég valószínű Tudom volt már kérdés csak kíváncsi vagyok most mit gondoltok

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Aha szerintem is.

Ugyanis ha az idegenek a jelen időben és a jelen térben élő szomszédaink lennének, akkor már réges rég rájuk találtunk volna.

2021. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Bennem is felvetődött és nincs kizárva hogy van ilyen. Viszont voltak kisérletek Hawking party-ján hogy ha léteznek időutazók az hagyjon üzenetet titokban egy erre elhelyezett fiókban. A party végén jelentették be az összejövetel célját és nem találtak semmit. Tehát akkor nincs emberi időutazás, mondta.
2021. aug. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen, az se lehet véletlen, hogy állítólag ember nőket termékenyítenek meg és hibrid gyerekek is születtek már. Gyanús az biztos. Valamilyen kapcsolat genetikailag ezek szerint lennie kell a kis szürkèk és az emberi faj között.
2021. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, nem a jövőböl jöttek, hanem a múltból. Az időben nem lehet visszafelé utazni, csak előre.

Azért humanoidok mert egy ember faj, ami évezredek óta itt él.

2021. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodom,mivan ha van egy ugyanolyan emberiség mint mi. Ugyanaz ,egytől egyig,vagy lehet hogy minden galaxisban ilyen van,lehet hulyeseg...de kitudja
2021. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem biztos, hogy az általunk elfogadott múlt-jelen-jövő úgy működik, ahogy azt gondoljuk.Mi van ha a jövőnk határozza meg a jelenünk, vagy a múltunk.

Szerintem bizonyos titkos kutatások, olyan dolgokkal foglalkoznak már, amit el sem tudunk kèpzelni. Az idegenekkel kapcsolatosan van egy olyan feltètelezès, hogy valòban visszatérhettek idegen tecnològiákat, vagy más mòdon jutottak fejlett idegen technològiákhoz, mivel a 20-adik század közepètől aránytalanul gyorsan indult fejlődèsnek az emberi technològia, mint pl. a számìtástechnika vagy a mikrohullám stb. Èrthetetlenül volt egy nagy ugrás a fejlettsègünkben

2021. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!