Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megtalálták a Nibirút a...

Megtalálták a Nibirút a tudósok is? Lehet hogy ez az Annunakik planétája?

Figyelt kérdés
Ismeretlen, titokzatos bolygó lehet a Naprendszerben? Ez nagyon izgalmasan hangzik. Az Earis pályája is tökre olyan mint a Nibirűé [link]

2021. szept. 17. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem, ez nem valószínű, vannak sokkal inkább érvényes jelöltek is. Én még meg szoktam említeni azt is, hogy az óvilágba minden kultúrában megvolt elvileg, de ugye az égitestek sem örök életűek, bár világvége verziója reálisabb lenne, mint hogy egy felsőbb entitás azt mondja,~ na itt a vége.

Persze a csillagászat talán X bolygóként "keresi"

2021. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Már rég. Csak már jó ideje Jupiterként ismerjük.
2021. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Nibiru nálam a pokol bolygóját jelenti ami a Plútó. Hiszen alig fedezték fel mert a nap rendszerben a legtávolabbi végében van de törpecsillagként fontos helyen van és sárga azért mert messze így látod de belül meg pokoli meleg van. Láva tengerekkel semmi földrész. Azt hogy mi a Nibiru a Spiri guruk számára azt senki ne vegye be az készpénz egy buta elmével amit Kreáltak. Akkor hol vannak a bolygó tulajdonosai és miért nem jöttek elő? Talán barlangba laknak vagy mi? Fizikai test nélküli űrlényeket nem űrlényekként ismerünk. Fizikai életnek lennie kell vagy halott süket duma ez.
2021. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár gondolat az előttem szólóhoz.

.

"törpecsillagként fontos helyen van"

A Plútó NEM törpeCSILLAG, hanem törpeBOLYGÓ.

Saját fénye nincs, az van, amit a Nap fényéből visszaver.

Az sem bizonyított, hogy belsejében "pokoli meleg van"

.

A többi stimmel!

2021. szept. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!