Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Üdv, J Ügynök vagyok azzal a...

Üdv, J Ügynök vagyok azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy vajon milyen okból áldozta fel magát az 1908-as években egy földönkívüli űrhajó? állítólag a darabjait is megtalálták a többi lent.

Figyelt kérdés

Egy tudós azt állította, hogy egy UFO direkt összeütközött egy

meteorral, hogy megmentse a Földet a

pusztulástól. De vajon minek tette ezt milyen okból áldozta fel magát. tény, hogy valóban megtörtént állítólag az űrhajó darabjait is megtalálták ez vajon elég bizonyíték lehet a földönkívüliek létezésére nem tudom, de valóban hihetetlennek hangzik a kérdés nem az, hogy hiszel vagy sem, hanem az, hogy hogyan magyarázod ezt lehet, hogy ideje lenne felébrednünk és elfogadnunk, hogy igen vannak? nem tudom csak azt tudom, hogy mostanság visszaesett az ezotéria színvonala... [link]

Üdv, J Ügynök UFO szakember mentalista és ismeretlen fórumozó :) )


2013. dec. 21. 19:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
93%

Nézze, Kollega! Ha egyszer venné a fáradságot és elolvsná az ide vonatkozó aktákat, akkor nem ilyen halandókkal teli forrásból kellene értseülnie. A beszélgetésnek vége. Holnap reggel legyen az irodámban. Végeztem.


K ügynök

2013. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kedves k ügynök mióta itt vagyok egyszer sem kaptam választ a kérdéseimre lehet, hogy bennem van a hiba Na, de mindegy megbeszélem a pszichológusommal. Én tanácstalan vagyok.
2013. dec. 21. 19:56
 3/18 A kérdező kommentje:

Megbeszélem a pedagógusommal gyerekkoromról lesz szó, meg ilyenek. De nem ide tartozik. Háát őő

izé a kérdésre akarsz-e válaszolni kedves k ügynök nem akarlak sürgetni, de kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményed. hiszen tudod kollégák vagyunk.

Üdv, J

2013. dec. 21. 20:10
 4/18 anonim válasza:

sírok gecc xdd


Üdv, Z

2013. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Itt V ügynök, az Önök kapcsolat tartója az ügynökség felé.

Manapság az internetes felületekről tájékozódván azt tapasztaltam, hogy jelentős belső információ hagyja el az ügyosztályt.

Ekkor találtam, ezen az oldalon, Önökre, J és K ügynök.

Haladéktalanul, várom az eseményekről a jelentésüket.

Meghallgatásukról, hétfőn délelőtt dönt a bizottság, számoljanak, retorziókkal is.

A jelentéseket, MOST!!!!

2013. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Itt Miss X.

Maguknak nincs dolguk, emberek?

A Molyember szövetkezesbe akar kezdeni a Lock Ness-i szörnnyel, a Mikulás rénszarvasai nem kaptak meg a fizetésüket, a fogtündér pedig teljesen eladósodott!

Hál' istennek a Jeti telialmot alszik...

Szóval munkára, ti naplopók, különben szólok Piroskának, hogy látogasson meg titeket a farkasával!

2013. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Udv J. en tudom a valszt, ugyanis ott voltam mikor az eset tortent. Az urhajot tarsam vezette, es o iranyitotta a meteorittal szembe, hogy tulelje az emberiseg. a tarsam T ugynok hosi halalt halt. az eset utan ki akasztottak kepet az Ugynokseg hosei koze. ott megtalalod, ha egyszer lesz idod nezelodni. ha erdekelnek a reszletek kerdezz.

Udv! a nyugdijas W ugynok.

2013. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Itt V ügynök ismét!

Akkor megkérnék minden aktív és hajlott korú ügynöktársat, hogy a jelentést, továbbítsák az irodámba.

Ellenkező esetben, bizottsági ülés nélkül, fizetés nélküli szabadságra lesznek küldve, és utána a bizottság dönt a sorsukról a továbbiakban.

Megkérnék minden kollegát, ne látogassák ezt az oldalt, ezután, mert szankciók lesznek foganatosítva.

Belső információ kiadása, pedig nagyon súlyos cselekmény.

2013. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Asddkeer. KriieeuuttĐnek neektt:o mfqoihvb kpiiiaÉdááa @@alla{{ld. Aaffpp aa deerttett dádá KKDKD. Ala: Sineezet.
2013. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hello#9 es! tudom, hogy a te fajtade volt az urhajo, es igen sajnalom, hogy tonkretettuk a legmodernebb technologiaju urhajotokat, de ezt nem itt kellne megvitatnunk. W ugynok
2013. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!