Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek ufók??

Léteznek ufók??

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 15:06
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:

Utolsó, nem értem mi ez a zagyvaság.

Valami kitalált természetfeletti lényben hinni tényleg fság.

De az hogy létezik az űrben élet az 100%.


Ez kb olyan, hogy az emberiség 100 év múlva képes lesz elhagyni a naprendszert.

Aztán eljut valamelyik földszerű bolygóra. (Végtelen számú van)


De a szkeptikusok majd ott is megmagyarázzák, hogy ez lehetetlen, mert az űrben nem lehet utazni.


Vagyis teljesen más kategória, nem szellemek meg sátánok, hanem valódi létező dolgok.



[link]

2021. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
65%

" De az hogy létezik az űrben élet az 100%."

Ácsi, félre érted. Persze ha ugyan az vagy.

Én nem azt mondom, hogy nincs élet a földön kívül. Hanem azt hogy ennek semmi köze az emberiségnek.


Elég nagy az űr ahhoz hogy ne alakuljon ki máshol is az élet.

Ez számomra épp akkora agy fsz, mint az hogy ezek voltak az istenek. Holott ég és föld a kettő. a felesleges összemosás a zagyvaság.

De ők, egy kérdés, az egyiptomi istenek, az annunakik és az egyéb földönkívülinek tartott ókori istenség. Miért a mi akkor ismert élővilágunknak a humanoid változatai, ha más bolygók nem feltétlenül kötik e világ/bolygó szabályai?

Qva egyszerű kérdés, és az egész tömeges összemosása a Star Gate-tel indult. Legalábbis én eddig tudtam visszafejteni. A "Gua'uld"-okkal, s a hozzá kapcsolódó rizsa is megegyezik...

Remélem tiszta, hogy mit állítok. Ha nem, olvass vissza az enyém: #12 és #20

2021. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
15%
Azt sem tudjuk, hogy létezik-e valami a földön kívül. Mi van ha egy szimulációban élünk? Ha csak egy álomvilágban?
2021. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 SZücsöm ***** válasza:
57%
A hold is a földön kívül van. :D
2021. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
#24: Akkor a hold is egy nagy ufó.
2021. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Lehet, az is benne van.


De ki indít egy nyílt világú szimulációt egy szerverrel?


Az álomvilág elmélet meg már Vishnu történetével elkezdődött. Azaz rohadt régen.

De egy álom világról álmodunk mikor alszunk, vagy többről?


De amúgy igazad, van. Nem tudjuk csak valószínűsítjük, hogy nem csak ez az egy bolygó lakott.

2021. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 grafno ***** válasza:

YouTubeon van idei esetleg tavalyi "jó minőségű"(dron?) felvétel amikor az us.navy követi a tárgyat percekig és eltunik vagy amikor f22est is felkuldtek, hogy nézzen körbe.

Olvass bele Ezékiel könyvébe a biblaba. De biztos hogy minden kultúrának vannak "egi" történetei amikre nincs magyarázat és meseszerűek.

2021. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Hiszek Istenben,Sátánban,démonban,angyalka,földönkívüliekben

És van erre okom kedves "mit szívtál xd?" Kommentelők

2021. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Inkább az az érdekes hogy sokan nem vették észre hogy filmekkel is üzennek a népnek. UFO corona vírus sztem ez nem véletlen. Igen attól hogy van okostelefon ne biztos hogy az embertől nincs felettem faj.
2021. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Fejlettebb*
2021. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!