Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az idegenek zöldek, vagy...

Ha az idegenek zöldek, vagy szürkék, akkor lehet, hogy ők nem emlősök, hanem teszem azt hüllők ?

Figyelt kérdés
Persze csak hangosan gondolkodtam. A nagy szem is éjszakai életre utal, de az éppen meg összefüggésben lehet azzal is, hogy nem tudják elviselni a napsugárzás káros hatásait, csak a melegét. Esetleg a zöld bőr szín náluk nem kompatibilis a napsugárzással. Vagy egyenesen fotoszintetizálnak.
2021. okt. 12. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

37: a pillanat és az egyik helyről a másikra távolság nem mértékegységek


Átkonvertálnád az egyik helyről a másikra per pillanat sebességet valami olyasmira, hogy a Föld egy pontján álló megfigyelő szemszögéből méter per másodperc?

2021. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
Még hozzá tenném, hogy ilyen "pillanatok" alatt gyorsulás meg fékezés nyilvánvalóan kizárja, hogy emberek túléljék. A 9g már speciális kiképzésen átesett pilótának talán elviselhető 2-3 másodpercig, 9g simán halálos lehet, de 20g körül még a betonból kiálló piros tűzcsap is laposra préselődik a saját súlya alatt.
2021. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként olyat én is tudok. Az egyik pillanatban mèg a kocsmában toltam literszámra a feleseket, a következőben pedig otthon voltam az ágyamban.

Ráadásul a 2 közt még az időben is utaztam, mert 4 órával későbbre kerültem.

2021. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
43.El lehet komolytalankodni,attól még létező dologról beszélünk.Több ember is látta azt a járművet - mert az volt - azon az éjszakán. Szóval a kérdés,hogy ember vezeti vagy nem?
2021. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
75%
44 - Nekem már meg is van a magyarázatom az állításodra. Hazugság az egész. Először azt írod, hogy valamelyik családtagod látta ezt, utána az eset "hatásairól" írsz (amire hiába kérdeztem rá, nem került megválaszolásra...), a 41-es hozzászólásra nem reagálsz, és összességében a történetet sem írtad le, amiben nagyon biztos vagy.
2021. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
A 750 wattos elektromos biciklimmel én is pillanatok alatt jutok egyik helyről a másikra
2021. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
#31 igazad van, az eredeti jelentése nem JÁRMŰ, hanem OBJEKTUM. Na de az objektum szó mivel egyenlő a Magyarban ? Hát a tárggyal. Tehát repülő állatokra nem vonatkozik. Aszteroida féleségre és járműre vonatkozik. Az elsőt könnyű kizárni, a másodikat meg nehéz bebizonyítani, de kizárásos alapon mi lehet más ?
2021. okt. 14. 18:15
 48/62 anonim ***** válasza:

Akkor most a idegenekről vagy az ufókról beszélünk.

😅


Egyszer találkoztam ufoval. Számomra részben megmagyarázhatatlan égi jelenséggel, egy zöld meteorral. Nem tudom mi ég zöld fénnyel, de az egyes vonalon mozgott szóval valószínűleg vagy zuhant egy műhold vagy egy meteorit volt.

Hogy idegen jármű lett volna azt azért kétlem.

Google hogy vannak e a közelben meteorrajok, vagy valami magányos üstökös, de semmi.

Pár éve volt hasonló észlelés Angliában, de ennyi az amit találtam.

2021. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:

Fszságot írtam😑

Rakerestem most is, meg lett 0:30 és 1:00 között láttam aznap....

[link]

2021. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

Pontosidő máj. 24. 0:36

Volt egy hasonló kérdés oda le írtam.

2021. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!