Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az idegenek zöldek, vagy...

Ha az idegenek zöldek, vagy szürkék, akkor lehet, hogy ők nem emlősök, hanem teszem azt hüllők ?

Figyelt kérdés
Persze csak hangosan gondolkodtam. A nagy szem is éjszakai életre utal, de az éppen meg összefüggésben lehet azzal is, hogy nem tudják elviselni a napsugárzás káros hatásait, csak a melegét. Esetleg a zöld bőr szín náluk nem kompatibilis a napsugárzással. Vagy egyenesen fotoszintetizálnak.
2021. okt. 12. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
90%
Akár, de szerintem teljesen ismeretlen csoportba tartoznak
2021. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
85%
Ezoban lenne a helye ennek, nem a tudományokban.
2021. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
25%
Tehát Einsteinig relativitás és a görbült tér is ezotériának számított...
2021. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
23%
3as basszus mekkora igazad van! Szerintem már 2021ben nem ezotériához tartozik ez a téma
2021. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
75%

Azért van nagy szemük, mert a bolygójukon nagyobb a homály, nem süt erősen a nap, mint nálunk; talán mert többnyire vastag felhőréteg borítja be a bolygót. Vagy esetleg olyan a bolygójuk, hogy csak az egyik felén van világosság, az élet viszont az örök sötét oldalon jött létre. Lehet sugárzás van a fényes oldalon, vagy ki tudja.

Végül is hüllőkből is kialakulhattak volna itt a Földön humanoidok, csak hát ugye a nagy becsapódás betett a dinóknak, így az emlősök vették át a helyüket, akikből kifejlődtek az emberszabásúak.

2021. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
78%
sötétben minden tehén fekete
2021. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
40%
Lehet.Az tuti,hogy ember nem találkozott idegen civilizációval,az ő lakhelyükön.Az idegenek meg jártak és járnak a Föld nevű bolygón.Hüllők az emberinél fejlettebb tudással. Nekem,nem jön ki.Ettől még lehetséges.
2021. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
66%
Persze. És ha nagyanyám sárga lenne és csilingelne, akár lehet ő is a villamos.
2021. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
2-es , azért nincs az ezo-ban a kérdés, mert az ősrobbanást is ide teszik. Pedig azt senki sem látta, idegent, meg már állítólag ketten is. :)
2021. okt. 13. 01:09
 10/62 anonim ***** válasza:
75%
Megismétlem a rövid válaszomat,lehet.A hangos gondolkodásod is lehet helyes.Hetes vagyok.
2021. okt. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!