Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az idegenek zöldek, vagy...

Ha az idegenek zöldek, vagy szürkék, akkor lehet, hogy ők nem emlősök, hanem teszem azt hüllők ?

Figyelt kérdés
Persze csak hangosan gondolkodtam. A nagy szem is éjszakai életre utal, de az éppen meg összefüggésben lehet azzal is, hogy nem tudják elviselni a napsugárzás káros hatásait, csak a melegét. Esetleg a zöld bőr szín náluk nem kompatibilis a napsugárzással. Vagy egyenesen fotoszintetizálnak.
2021. okt. 12. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

12ezer éve látható, tudjuk előre mikor jön..


Tehát nem azonosítatlan...

2021. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
12ezer évente, na
2021. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

Jó nekem azonosítatlan volt, csak mert egészen eddig nem találtam meg az azonosítást. Szrul kerestem...


Addig számomra azonosítatlan repülő tárgya volt, azaz ufo.

De mondom meteorra vagy műholdra gyanakodtam. A fszom gondolta volna, hogy üstökös. 😅

2021. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Nyilván az UFO sokkal logikusabb magyarázat mint, hogy üstökös
2021. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%
Az volt az eredeti kérdés,hogy az idegenek zöldek vagy szürkék,akkor lehet,hogy nem emlősök, Lehet.
2021. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
#55, És akkor arról még nem is volt szó, de több szemtanú állította, hogy az idegeneknek nincsenek nemi szerveik. Olvasatomban ez azt jelenti, hogy nincsenek náluk nemek.
2021. okt. 15. 01:49
 57/62 anonim ***** válasza:
77%
Többen állítják, hogy magyarország jobban teljesít. Többen állítják, hogy a Föld lapos. Többen állítják, hogy a világ 6000 éves. A legtöbben azt állítják, hogy igazuk van.
2021. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%

54"Nyilván az UFO sokkal logikusabb magyarázat mint, hogy üstökös"

Fck logic.

Az ufo továbbra is azonosítatlan repülő tárgy... leírjam angolul vagy vissza olvasod az eddigi válaszokat?

Vagy írjak UAP-ot?


De ok, idéz 1 helyet ahol az idegen létformára utaltam volna. Csak egyet.



Kérdező amúgy igen nem kizárt, hogy léteznek előfordulhattak akár a bolygónkon is de nem hiszem hogy gyakran vagy H békés szándékkal.

Elég nagy az űr ahhoz hogy ne legyünk egyedül, de hogy nem túl valószínű a kapcsolat felvétel az szinte biztos. Előbb lát a csóri paraszt katonai fejlesztést, műholdat vagy "üstököst" mint valóban idegen járművet.

- S a kérdés alapja, a űrlények, amiket látunk képeken, meg minden szron. Mind a fantázia szüleménye. Alvás paralizisek, személyiségzavarok, képzelgések, a fantáziadús agy alkotta alakok.

2021. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Shrek is zöld, mégis emlős.
2021. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
Shrek az nem hagyma?
2021. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!