Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen érveket tudtok felhozni...

Milyen érveket tudtok felhozni a földönkívüliek létezése mellett, ill. ellen?

Figyelt kérdés
Fontos: nem veszekedést vagy mellébeszélést szeretnék, hanem logikus érveket. Mindenféle véleményt szívesen fogadok.

2021. okt. 15. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mellette. Hatalmas a világegyetem, millió galaxis, milliárd x milliárd csillag, azok közt biztosan létezhet lakható bolygó. Olyan is ahol jelenleg van élet! Mert a fényév távolságok okán, ha most fognánk egy üzenetet egy távoli galaxisból, lehet az a civilizáció már elpusztult azóta...

Szóval szerintem volt, van és lesz is élet a világegyetemben máshol is. Hogy értelmes e, vagy nem azt nem mondanám biztosra. Olyan hogy itt röpködnek a földönkívüliek, szerintem kamu...

2021. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Ellene


Lapos föld áthatolhatatlan búra. Nincs galaxis csak plazmafények.

2021. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

A földi életből kiindulva, az a logikus, hogy máshol is megtörténhet, ugyan ez. Több ezer milliárd hasonló bolygó, naprendszer van, volt, mint a mienk, képtelenségnek tűnik, hogy ennyi közül legalább néhányon ne alakuljanak hasonló feltételek, mint nálunk.

Ezenkivül a földitől eltérő körülmények között is lehet élet, ami tovább nőveli az esélyt.

Szóval nagyon meglepő és megmagyarázhatatlan lenne, ha csak ezen az egy helyen alakult volna ki élet. Ez csak ugy képzelhető el, ha földi életnek, valami egészen speciális egyedi különleges oka volna(isteni beavatkozás és hasonló).

2021. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Mellette: trillió csillag van és csak 1 élhető.. pff


Ellene: Isten úgy akarta ,hogy csak mi legyünk és létezzünk.


Illetve azon nem gondolkoztatok hogy más bolygókon is érvényes a pokol meg a menny?

Magyarul a földönkívüliek is kerülhetnek pokolra vagy csak az emberek?

2021. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Több is jöhet.
2021. okt. 15. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából van úgy végtelen tér, amiből 1 naprendszeren belül sem nagyon ismerünk mindent. Ellene meg hogy még nem láttam, bár van pár érdekes alak az aluljárókban.
2021. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Ismered a galaxis önmegtermékenyítő folyamatát? Volt egy nagyon jó rész róla valamelyik tudományos csatornán. Láttam gyerekként. Jól elmagyarázta miként kerül át egyik bolygóról az élet idővel az összesre.


A földön is (bizonyítottan) úgy alakult ki az élet, hogy a galaxis megtermékenyítette.

2021. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!