Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap napközben el akarok...

Holnap napközben el akarok menni munkahelyről, kb 3-4 óra munka után. Ezt hogyan kell felhozni?

Figyelt kérdés

Az oka egyszerű lógás. Szép idő van, és szeretnék csak a szabadban lenni.

Nyilván ezt nem mondthatom el ilyen őszintén a főnökömnek, nem segítené a karrieremet 😃


Hogyan érjem el, hogy elengedjenek?


Egy elfogadható féligazságot, vagy egy megkerülhetetlen hazugságot, ilyesmi... nem tudom mit jó mondani, hogy elérjem a célomat.


Köszönöm a segítséget!


(Nekem amúgy nincs ilyen tapasztalatom... egyetemen lógtam először, akkor is csak pár előadást.)


2021. szept. 12. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Főnök! Lecsúsztathatom a túlórámat? Nem tudom mit dolgozol, de ez egy lehetőség és hazudni sem kell.
2021. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ki talalhatsz valamit, hogy dolgod van. mitudjam en pl hivatkozz a családodra.:D vagy mondjuk egy tovabbkepzeses megbeszeles. okj barmi nyelvi barmi
2021. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy nallunk volt olyan is, hogy fél szabi. szó szerint 4-4 óra volt 1 nap
2021. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha lenne egy elfogadható okod, akkor azt mondom, hogy elengedhetnének, de ez akkor is a főnöktől függ. Ilyen bocsáss meg, barom okkal egy főnök nem engedne el. Hazudni, hát nem ajánlom, mert ha rajta kapnak, hogy a parkban sétálgatsz, miközben nem tudom hol kéne lenned, nem szerencsés, de hát te tudod.

Egyébként, ezt a szabadban lévős dolgot hétvégén nem tudnád megoldani? Vagy akkor is dolgozol? Ha igen, nagyon egyszerű, vegyél ki szabadságot, erre van kitalálva.

2021. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgod van, ennyi. Mondjuk en altalaban csak egy oraval korabban lepek le ilyen indokkal, ha a fel napot el akarnam logni, azt nagyon egyszeru modon kivennem szabinak.
2021. szept. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Találj ki valami családi dolgot. (fél nap szabi nálatok nincs amúgy?) Szóval hogy leadminisztráljátok, hogy 1 nap, de 2 fél napot veszel ki?
2021. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
4: Írja, hogy nem ezt akarja oknak mondani, hogy szabadidőzni akar. Akkor meg mit kritizálod?
2021. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor működik a kamu indok ha nem egy városban van a munkahelyed meg a lakhelyed.

Jártam már úgy, hogy azt mondtam családi dolgom van és a kedves kollégám jelentett, hogy látott sétálgatni a főtéren.

persze kivágtam magam, hogy időpontra mentünk ügyet intézni csak előtte még inkább sétáltam egyet mint hogy egy helyben várjak.


Egyébként nagyon főnök függő a dolog. Volt mikor megmondtam, hogy lenne egy randim és simán elengedett a főnök.

De van, hogy komoly indokkal sem akarják elengedni az embert.

2021. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hétvégétől már szar idő lez
2021. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!