Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az 1967-es NASA felvételről amin egy TIE phantom űrhajó látható?

Figyelt kérdés

Ezen az 1967-es eredeti NASA felvételen egy érdekes ufo látható.


[link]


A képeken egy a Star wars-ból ismert TIE phantom vadászgép látható.


[link]


A háromágú szárny,középen a pilótafülke jól kivehető a képen.



Elméletek szerint a star wars egy dokumentumfilm,a galaktikus birodalom pedig a holdon álomásozik.



Mit gondoltok?



2021. okt. 28. 05:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

19# azzal nincs is baj am hogy azt bizonygatja hogy vannak ufók mert hát 134. 500 a 35.-en bolygó létezhet de hogy amit ő ír az f@szság az biztos.



"nem csak szkeptikus, de tudatlan is vagy. mostmár a köznép előtt sem tudnak tovább hazudni"


Jó akkor nem afrikából jöttünk de a csillámf@sz láma létezik mert arra nem cáfoltál rá

2021. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Amúgy utána néztem és az a cikk már egyszer fel lett rakva 2019 ÁPRILIS 1-én az észak magyarország webes változatán mégegyszer mondom ÁPRILIS 1.-én
2021. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Ufokurtato007 ***** válasza:
hitegethetitek egymást itt, hogy nincsenek földönkívüliek, de hiába. több kézzelfogható bizonyíték is van, amik igazolják létezésüket. nem mellesleg több kutatócsoport több különálló idegenfajokat is képes volt megkülönböztetni. ezeket már nem tudjátok eltitkolni, letagadni szkeptikuskáim.
2021. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

23#


Hmm én is meg tudok külömböztetni idegen fajokat


Kutya, macska, tehén, sertés, medve, ló, rák, ponty, a magdfajta egysejtű létfromák.



Látod nem is olyan nehéz

2021. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Ufokurtato007 ***** válasza:
viccelődj csak, majd egy invázió során amikor meggyaláznak és rabigába hajtanak, nem fogsz vicceskedni.
2021. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

"viccelődj csak, majd egy invázió során amikor meggyaláznak és rabigába hajtanak, nem fogsz vicceskedni."


Kik a tehenek?


Amúgy most felmerült bennem a kérdés hogy te pataki attilá vagy?

2021. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

25-ös


És kik jönnek a galaktikus birodalom, a borg, az alienek, a függetlenség napja beli idegenek, esetleg thanos?

2021. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Ufokurtato007 ***** válasza:
akárki akármikor megtámadhat minket, mivel nem jelentünk különösebb ellenállást. könnyű célpont vagyunk és még nem éltük fel a bolygónk készleteit, tehát mindenképp potenciális célpont vagyunk. körülöttünk az univerzumban dúlnak a fajonkénti háborúk a nyersanyagok és élhető planéták végett. csak idő kérdése mire mi is belekerülünk
2021. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

28# az első válasza után az IQ szintem 119

Második után100

Harmadik 93

Negyedik 70

Ötödik 62

Hatodik 20

Utolsó 10



Kérlek ne írj több ezzel kapcsolatos választ mert mégegy hülyeséget írsz az IQ szintem eléri a tiéd ami annyit tesz hogy tudok írni lélegezni meg enni meg talán járni várj kb egy napot mire kiheverem és vissza áll 119-re köszi

2021. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Ufokurtato007 ***** válasza:
amiket mondok azokat nem elhinni kell, hanem elfogadni, mivel tényeket közlök. ha ezzel problémád van, akkor sajnálom, de szkeptikus vagy.
2021. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!