Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobban látható egy autó...

Jobban látható egy autó nappali menetfény használatával? Kinek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés
Ha valaki szerelt a kocsijára DRL-t, meg van elégedve? Azt mondják, nem terheli a generátort(nappal, amikor használható)

#DRL #nappali menetfény #LED-es nappali fény.
2019. szept. 11. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

A generátornk teljesen mindegy, nem terheled vele jobban.

HA jó a tompított azzal is pont úgy lehet látni és látszani.

2019. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit lehet vele spórolni ha sokat jársz: nem kell olyan gyakran izzót cserélni, kb. 0,1 literrel kevesebbet fogyaszt a kocsi.
2019. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Jobban látható, generátort / akksit kevésbé mivel a léleknek kisebb az aramfelvetele mintha a tompítottat égetned
2019. szept. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban látható??? Akiknek gyári van vagy normális féle utólag beépített annak igen,de nem 1-2 olyan autót láttam amelyiken csak pislákolt egy utólag odadobott kicsi lámpa szerű ami különösen sötétedéskor gáz mind2 irányból nézve,hogy azt használja még. Szerintem amúgy biztos jó dolog,de nyilatkozni nagyon nem tudok,mert nekem gyári.
2019. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem határozottan jobban látszik, és ez előzésnél sokat jelenthet. Látni ugyan a halogént is, de DRL-nél előbb észreveszed, és sokkal könnyebb felmérni a távolságot és a sebességét. Persze fenntartom, amit előttem mondtak, csak akkor igaz ez, ha normális menetfénye van, nem 1500ft-os kínai vacak.

Halogénnél az tud még nagyon zavaró lenni, ha az egyik alig világít, a másik meg szinte reflektor erősséggel. Sötétben az ilyet könnyen benézi az ember. Azt hiszi, mivel egy fényszóró látszik, messze van még, aztán közben mégsem. Ledesnél ez is kizárva.

2019. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy látható jobban. Csak a nagy kultuszt csinálták neki, mer menő ugye. Sok 15 20 éves prüttyögőre feltették előre a hat ledből tákolt madeincinai szemetet, azt most azt hiszik Pesten már látni mikor indul Érdről.

Meg a legszebb, mikor mennek vele esőbe 130al a pályán, azt világít elöl a két menetrosseb. Hátul meg nulla semmi.

2019. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem, mindent elmondtatok.


Tanulságos volt.

2019. szept. 12. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 kivételével, ő gyári hülye.

Nem látott még utólag beépített rendes menetfényt.

2019. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

# 8/8


Te meg nem láttad még az utólag tákolt szarokat, szigorúan billenőkapcsolóval, vagy helyzetjelzőre kötve, amiket gyárinak használnak. Mert ugye a nagyrészük nem a normális kategória. Az éndzsöl ájsz karikáról már nem is beszélve.

2019. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy a szomszédom a régi Yarisára akar fabrikálni valami " óccót"...majd ő beköti, csak nem tudja hová tegye a kapcsolót...


nos ilyenekről írt a hatos..


Inkább nem szólok a békesség miatt, majd megtudja a rendőrtől, hogy létezik erre egy szabvány is. Addig meg hadd élvezze, hogy ő a menő..

2019. szept. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!