Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor várható a Szíriusz...

Mikor várható a Szíriusz rendszerben található turul bolygón élő ősmagyarok kapcsolatfelvétele velünk?

Figyelt kérdés

A Magyar nép a Szíriusz RENDSZERBŐL jött ide a földre és nem a csillagról,mint azt sokan ferdítik.


[link]


A Szíriusz rendszerben található a Turul bolygó,az eredeti magyarság még most is ott él,és nálunk sokkal fejlettebbek.


[link]


Mikor fogják már felvenni velünk a kapcsolatot és segíteni abba hogy mi legyünk a világ urai?



2021. nov. 8. 01:54
 1/10 Ufokurtato007 ***** válasza:
34%
Sok mindentől függ, valószínűleg már rég lelettek rohanva a reptoidok által. Expedíciót kellene szervezni egy kutatócsoport által, akik kivizsgálják, hogy mi van- esetlegesen mi lett velük.
2021. nov. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Kérlekszépen épp itt vagyunk és elszomorodva látjuk, mivé lett a magyarság, úgyhogy most arról megy a vita, hogy hány év után nézzünk megint vissza, hátha változik valami. Én 100 év mellett vagyok, de van, aki 1000-t mond.
2021. nov. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
24%

"...így lehet, hogy a magyarokban szíriuszi gének kerültek a nagy génkiosztások idején.

Okosabbak vagyunk, mint más népek."


zseniális linkek. Ezeket Matolcsy írta?

2021. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt már kiszámoltam, de a gyíkemberek miatt nagy a szóródás, ezért csak kb 113 év és 4 hónap
2021. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Miért kell vicc kategóriát csinálni mindeből?

Nem is vicces

2021. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Bizony nem vicces.

Nem nevetni-, hanem sírnivaló.

2021. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szomorú hogy ennyire nem tisztelitek az ősmagyaságot és az őshazánkat.
2021. nov. 8. 14:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egészen jól nyomon követhető az ősmagyarság a keresztény időszámítás szerinti 8.-9. századtól (Levédia, Etelköz), amikor még a mai dél-orosz területeken egykor fekvő Kazár Kaganátus szomszédságában éltünk, át is vettünk olyanokat, mint pl a kettős vezetés (kende és gyula tisztségek), meg hogy csak 40 évig lehetett betölteni a vezéri tisztséget (Álmos fejedelmet is emiatt áldozták fel rituálisan röviddel a 895-896-os Honfoglalás előtt) és hasonlók...
2021. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Kb 400 év múlva, amikor elkezdjük kialakítani az aranykor rendszerét.
2021. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig még nem sikerült elkezdeni kialakítani?
2021. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!