Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Obama egy reptoid alakváltó,...

Ufokurtato007 kérdése:

Obama egy reptoid alakváltó, Önnek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

[link]


"Obama might be part of the "reptilian elite," a long-suspected invasion of alien lizard people."


Eszerint már a külföldi sajtó is tud az invázióról.



2021. nov. 8. 23:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
14%

#13

"Itt egyedül te vagy a troll a hülye kérdéseiddel."


Ti bugyuta szkeptikuskák vagytok a trollok, ide jártok verni a nyálatokat azokhoz az ufológusokhoz, akik komoly kutatómunkát végeznek. Mellesleg nélkülünk halott lenne a kategória, mert mindenkit elűztetek már rajtunk kívül a folytonos kötekedéssel és trollkodással.

2021. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
81%

21


Köszi most megmosolyogtattál :D

2021. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
10%

"Ufokurtato007"-nek teljes igazsága van kérdésével.

Elég megnézni, milyen volt alakja Obamának ezelőtt 40 évvel és milyen most, látszik, mennyit változott alakja.

2021. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy Obama bácsi, aki harcol a klíma változás ellen, és szegény embereknek segített orvosi ellátáshoz jutni saját szervezetet létrehozva Velicoraptor merné ezt mondani előtte is, amit ide írt róla?


Én kíváncsi lennék, hogy ezeknek a nagy embereknek mi a véleményük a David Icke összeesküvés elméletéért rajongó emberek mint pl. velicoraptor és ufokurtato feltételezéseire, ami egyenértékű a rágalmazással, mert ő ugy gondolja, hogy lehet reptoid Obama bácsi, hiszen a testőre is reptoid, amit most nem fejtenék ki hogy mi ezzel a testőrös véleményeddel is a probléma.


Egyébként ezt a jelenséget tudósok is elkezdték kutatni ezt is lehet olvasni konteos oldalakon, nem csak ufoészleléseket, és összeesküvés elméleteket. A Conan a barbár szerzőjének Robert A Howardnak is van egy fantasy műve, amit 1929-ben publikáltak, és aminek a címe: The Shadow Kingdom, ez egy fantasy regény, magyarán kitalált történet, ahol gyíkemberekről is ír, valószínűleg ezt David Icke is olvasta, és olvastam valahol, hogy bevallotta, hogy Maurice Doreal is hatással volt rá, csak a konteos oldalon elírták Doreal keresztnevét. Bár ezek is szintén konteos oldalak voltak,tehát nem hivatalos forrásból olvastam, hogy ezt mondta, de én ezt jelzem is, de az a tényen nem változtat, hogy az összeesküvés elméletei tragédiát és emellett kárt is okoztak naiv emberek gondolkodásában, magyarán a tanulsága ennek az, hogy mindig a forrást kéne megkérdeznetek mielőtt vádaskodni kezdenétek, magyarán Obama bácsit.


Leginkább engem az érdekelne hogy mit mondanának ezekre a rágalmazásokra, vádakra, azok a nagy emberek, akiknek a neve szintén ehhez hasonló kérdés kapcsán felmerült.


Ez a kérdés borzalmas, és egyben szomorú is, mind Obamát érő vádak miatt, és mind az emberek hiszékenységből eredő bántó kombináló elképzelései miatt. Az ilyen jellegű kérdéseket nevezik pletykának, rágalomnak, akik a másik oldalt figyelmen kívül hagyják, de a háta mögött kibeszélik. Ezt nevezik egy oldalú rágalomnak.

2022. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy egy reptoid.
2022. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25-ös ezt kinek írtad?
2022. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kurtató még mindig nem nyugszó el?
2022. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!