Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Drasztikusan megemelkedett az...

Drasztikusan megemelkedett az UFO észlelések száma, szkeptikuskák erre varrjatok gombot! Mit gondólsz a történésekről?

Figyelt kérdés

A cikkben olvasható, hogy ez évben egyre növekszik az ufó észlelések mennyisége:

[link]


Na most, ugye 2021-2022 körül jön a világ vége és a feltételezhető reptoid invázió számításaink szerint, és mindez beigazolódni látszik: Valami egyértelműen készül a háttérben!!!

Ti mit gondólsztok, az intenzív ufo tevékenységnek köze lehet ehhez?



2021. nov. 13. 12:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%

#20

És kiknek adatik meg ha bizalmas és titkos? Ha senki nem tud róla akkor, hogyan lehet rá jelentkezni? Ha titkos akkor most kifecsegted a titkot... Miért van internet hozzáférés a zárt osztályon?

2021. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Ufokurtato007 ***** válasza:
31%
Erre a pályára születni kell. Fiatalkorban, hogyha rendkívűli adottságokkal rendelkezzel akkor valamelyik egyetem kiküld két ügynököt, hogy elvigyenek a rejtett ufológus karra. Azért rejtett, mert hihetetlen kvalifikációk kellene, a népesség 99 százaléka nem felel meg. Azért van ilyen szigor mert ugye hatalmas teher egyfajta önfeláldozás ufológusnak lenni. Lemondasz az anyagi javakról, a Földet és népét szolgálod és véded. Ez nem olyan munka, hogyha nem tetszik ott hagyod.
2021. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

22

Vicces vagy :-)

2021. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
86%
22. Te összekevered ezt a sötét zsarukkal. Na azt valóban elhiszem,hogy egy ilyen szervezet létezhet mint a Men in Black.
2021. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Ufokurtato007 ***** válasza:
34%
A Men in Black jól vizuálja az ufológusok mindennapjait.
2021. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

25

Még viccesebb vagy :-D

2021. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
89%

#22

Egy kicsit túltoltad. Ha nem lenne ennyire erőltetett amit írtál akkor simán elhinném, hogy zakkant vagy, nem pedig egy troll. 😅

2021. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
81%
Nos, én az ELTE Társadalomtudományi karán vagyok adjunktus. Még nem láttam ufológia tanszéket, különösen olyanról még csak nem is hallottam, hogy valaki abból PhD-zett volna. A lift legalsó szintje csak kulccsal közelíthető meg és gyakran búcsúzkodnak emberek a családjaiktól a liftbeszállás előtt, ami igazából eddig kedves volt, most már gyanús. Holnap beugrom a liftbe én is...
2021. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

8-as nem is akarunk a ti bunkeretekbe menni. Amugy a fogalmakkal kene tisztaban lenni, pl. hogy mi a kutató fogalma es hogy a kutatóknak diplomajuk van. Magyaran tudomanyos fokozatuk is szokott lenni. Az aki olyan oldalakrol gyujti be a hulyesegeihez az oda nem illo adatokat az nem kutato. Max. Hobbi kepesites nélküli ufokutato de te az se vagy mivel az egyik belinkelt cikknek koze nem volt a reptoid invaziohoz csak a foldonkivul levo mikrobakhoz, bioszferahoz amikre az emberek valoszinuleg nem immunisak, de ez is csak felteteles modba íródott es nem egy tudomanyos hivatalos hiteles forrasu weboldalrol.


Kielemezhetem neked az altalad linkelt weboldalakat is szerkezetileg de utana is linkelgetned az unalmas szovegeddel ezeket az oldalakat. Egyebkent nem ujdonsag. Ja es még valami a stílusodon nem ártana változtatnod mert bunkó és sértő. Mint pl. "szkeptikuskák" meg "mentek a lecsóba" mert prolik szoktak ilyet mondani nem tudomanyis kepesitesu kutatok.

2021. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
* nem tudományos képesítésű kutatók
2021. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!