Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A reptoidok tényleg léteznek?

A reptoidok tényleg léteznek?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket mostanában és szinte minden kérdés alatt Ufokutato007 (meg még egy két tag) valami leigázós invázióról beszél, prófécia meg, hogy a kutatók a messiások. Tényleg történt valami mostanában, valami incidens, hogy hirtelen ennyi reptoid kérdés van?

#reptoid #Ufokutato
2021. nov. 13. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Édes Istenem! :D :D
2021. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Xd igy utolag eléggé hülyén fogalmaztam meg a kérdést a lényeg, hogy mi ez a sok reotoidos kérdés? 😂
2021. nov. 13. 15:31
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Ufokurtato a nickneve, és én már jeleztem is neki, hogy necces hogy Icke összeesküvés elméleteit propagálja, és elhiszi, hogy Barack Obama is reptoid. Mert volt ilyen kérdése is, nem mellesleg ezen volt aki felbuzdult, és Joe Bident is reptoidnak hitte, és itt kérdezte is.


Figyi előbb utóbb a te kérdésedhez is irogatni fog.


Olvastam én is a reptoidokról, de amiket ő irogat az már az általa katyvazolt cucc, és nem mellesleg amit újnak mond az már ezer éves, a tálalása is szerintem több embernek vagy rémisztő, vagy kacagnak rajta, de van ami nem vicces, amikor pl. Obamát és olyan embereket hisznek gyíkembernek akiknek semmi közük a rágalmazásukhoz.


Nincs azzal probléma hogy konteos cikkeket is elolvassa, csak ha ilyen megszálottan teszi, akkor már olvashatna életrajzi regényeket és a tudományokban is elmélyülhetne.


De azzal amit csinál, azzal pont az ellenkezőjét éri el. Nem mellesleg ha meglátogatnának minket jó földönkívüliek is dupla munkát adna nekik,mert ugye a bizalmunkat is el kéne nyerniük.

2021. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
A konteos oldalak szerint egy alakváltó hüllő kinézetű humanoid földönkívüli.
2021. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem azért írogat most ilyen kérdéseket, mert itt olvastam ezt is, hogy az amerikaiak várták a jó földönkívülieket november 10-ére, és kérték, hogy hozzák vissza Kennedy-t nekik. Ennek kapcsán is volt kérdés itt.


Szerintem ezért kezdte ezeket a kérdéseit írni. Tippem szerint.

2021. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Grimfox ***** válasza:
80%
Esélyesebb, hogy ő is, és a többiek(ha nem az ő alternatív felhasználónevei) egyszerűen csak trollkodnak. Az ezotéria kategóriát mérsékelten moderálják, és eleve sok kétes kérdés merül fel. A trolloknak ez különösen gazdag táptalaj.
2021. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez hosszú lesz,de kezdjük el,linkeket is adok utánna olvasni.


Egy ősi fejlett civilizáció,a maják csak 2012 december 21 ig készítették el a naptárukat,mert szerintük utánna új világ lesz.


Ezt sokan úgy értelmezték hogy jön a világvége,az ezo téma akkor lett újra felkapott,sorra jöttek létre ufokutató és spirituális csoportok világszerte.


[link]


[link]


Ezekben a vészterhes időkben a magyar internet/tv is tele volt a világvége híreivel,azt találgatták hogy miért is lesz világvége,a gyakori kérdések is tele volt vele.


Nos,ezekben az időkben(2010-ben kezdte ténykedését) tünt fel egy bizonyos SZENTHELYI ÁRPÁD,aki szerint egy reptoid inváziós flotta tart a Föld felé,és csak a fegyveres ellenállási mozgalom képes megállítani őket.


[link]


[link]


Ezen ellenállásának ő volt a magyarországi parancsnoka,ő toborzott és próbálta felkészíteni az emberiséget a reptoidok elleni harcra.


[link]


Az ellenállás a galaktikus föderáció nevezetű szervezet segítségével jutott fegyverekhez,űrhajókhoz és az egész földet beborító energiapajzshoz.


[link]


Ám a föderáció és a szenthelyi Árpád közötti viszony elég zavaros volt,a föderáció csak ócska űrhajókat adott az ellenállásnak,és még el is várták hogy azt csinálják amit ők mondanak.


[link]


Ezért szenthelyi Árpád megalapította a 100 ezer fős Kárpát medencei renegát osztagot,majd a valahol a naprendszer szélén rajta ütött a reptoid vezérhajón és a beérkező föderációs flotta segítségével 9 nap alatt legyőzte a reptoidok flottáját.


Ezen harcban a renegát osztag 99%-os veszteségeket szenvedett,és maga szenthelyi Árpád hadnagy úr is eltünt,a sikert persze a galaktikus föderáció aratta le.



A reptoid flottaháborúban a nullsík nevezetű párhuzamosan dimenzió is szerepet játszott,az nyelte be a reptoidok flottájának egy jelentős részét.


----------------



Most azért lett felkapott mert elvileg 10 év után újra jönnek a reptoidok,akiket most Trump meg a plejádiak és az egyesült főldi haderő fog megállítani.


[link]



Az oldalon sokan tisztelik Árpád hadnagy úr munkásságát,sokan pedig ezzel viccelődnek,azt hiszik viccesek.


Ez hát a reptoidok sűrű emlegetésének az oka.

2021. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Hát azért ember létére pár nap alatt megtanult egy földönkívüli tragacs űrhajót vezetni, és kisujjból felkészült öt perc alatt a saját kiképzésére. De ugye mindezek mellett az űrhajót is elvileg javítgatnia is kellett miközben 100 ezer fős emberi osztagot toborzott, akik mentek önszántukból, zseni módra, hogy pár tragacs nem biztonságos űrhajóval elutazzanak leverni a repiket.


Valószínűleg be se fértek, de én azt is kétlem, hogy 100 ezer fős embert toborzott akik önszántukból zseniként mentek.


Öööö. Megyek megint kamillázni.

2021. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szóval Ufokutato most egy troll vagy tényleg komolyan gondolja amiket ir? 🤔
2021. nov. 13. 17:21
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem léteznek:

Nem a linkek csak alátámasztják a tudományt a Wiki bárki át írhatja nem azzal kell törődni ezeket se onnan tudom.

A dínók kihaltak a troodonnal együtt amennyiben a triodonból fejlődtek ki.

[link]

Amennyiben túlélte volna a troodon dinosauroid lett volna. De már ez is elavult mivel csirke emberek lennének.

[link]

Mondhatni a Star trek-ből indultak

[link]

Feltételes módban beszél a Wiki és ő maga se tartja igaznak

[link]

2021. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!