Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A reptoidok tényleg léteznek?

A reptoidok tényleg léteznek?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket mostanában és szinte minden kérdés alatt Ufokutato007 (meg még egy két tag) valami leigázós invázióról beszél, prófécia meg, hogy a kutatók a messiások. Tényleg történt valami mostanában, valami incidens, hogy hirtelen ennyi reptoid kérdés van?

#reptoid #Ufokutato
2021. nov. 13. 15:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
De,léteznek.
2021. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Ufokurtato, én és a többiek nem vagyunk trollok, ezt kikérjük magunknak, ilyeneket csak a szkeptikások terjesztenek, akik képtelenek elismerni a valóságot. Viperahal kollégámmal már hosszú évek óta terepen is kutatunk ufo és kriptid észlelések után, reptoidokkal különösen gyakran kerülünk közelharcba, megnyugtathatlak, léteznek, és idén/jövőre beteljesítik a 2012-es elmaradt inváziót.
2021. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

12

Kérjéték, de mégis trollkodtok.

2021. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyértelműen trollok. Nagy marhaságokat írnak, és gyanítom, hogy közben jót szórakoznak rajta. Ahogyan Grimfox írta, ebben a kategóriában valószínűleg lazábban moderálnak a moderátorok.

Én nem vagyok szkeptikus, én valóban érdeklődök a téma iránt. Valószínűleg léteznek reptiliánok, de nem úgy, ahogyan ez a pár félnótás gondolja. Invázió meg nem lesz.

Ha esetleg netalán mégis komolyan gondolják, amiket írnak, az még rosszabb. De nem, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy komolyan gondolják, ennyire nem lehet hülye valaki. Az viszont lehetséges, hogy tényleg érdekli őket ez a téma, de valamiért viccet csinálnak belőle. Az összes kérdésüknek a humor kategóriában lenne a helye.


Reménykedjünk, hogy egyszercsak megunják ezt az ámokfutást, és befejezik a téma lejáratását. Már nagyon fárasztó, amiket művelnek.

2021. nov. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
6%

#14

Na most én is azt kérdezem ami ti, szkeptickuskák szoktatok.

"Kérdező, egyértelműen trollok" Miből vonjátok le? Semmi bizonyítékotok nincs rá.


Ennyi, nem tudtok rá semmit felmutatni, mert nem úgy van, mi valós dolgokat állítunk, ti csak direkt lejárattok, trolloknak neveztek minket, miközben ti viszitek véghez a legnagyobb ámokfutást itt a szkeptikusságotokkal elüldözve az újonc érdeklődőket.

2021. nov. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Leírtam, hogy nem vagyok szkeptikus, viszont látom, hogy mi folyik itt. A szkeptikusok is sokat ártanak a témának, meg ti is.
2021. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15

Van bizonyítekunk rá, hogy trollok vagytok. Nézd 10-es válaszát is pl.

2021. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy léteznek! - már több rajzot is láttam róluk a neten!

.

Kérdésed alaptalan, hiszen "Ufokutato007"-nek nevezed azt, aki önmagát "Ufokurtato007"-nek nevezi!

Kire is hivatkozol? Akinek más a neve, vagy pedig aki te neveztél el?

2021. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem léteznek
2021. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!