Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szkeptikusoknak van bizonyít...

A szkeptikusoknak van bizonyítékuk arra, hogy reptoidok NEM léteznek?

Figyelt kérdés

#kocsogszkeptikusok
2013. máj. 13. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsen, de a Reptoid szó viccesen hangzik, tehát biztos hogy nem is létezik ilyen lény.
2013. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És nektek arra, hogy léteznek?
2013. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van, persze.

Még senkinek sem sikerült bebizonyítania, hogy léteznek, így az a legvalószínűbb, hogy nem.

2013. máj. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Van. Az a neve, hogy: OBJEKTIVITÁS.
2013. máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem ismered a tudományos bizonyítási eljárásokat, laboratóriumi kísérleteket, és azok helyességének az ellenőrzését...úgy látom!

a semmiről, vagy kitalált meséről nehéz lenne bármit is felmutatni első körben...aztán ezt több tárgyi bizonyítékkel kellene megerősíteni majd pl ebben az esetben vmelyik történelmi korban elhelyezni, és megkeresni azokat a módokat amik visszaigazolják az állítás helyességét.

pl egy adott korban mások is említést tesznek róla, írásos, vagy tárgyi emlékek és egyéb....

a kérdésed utolsó fele helyes megfogalmazás.

reptoidok nem léteznek.

csak max a te fantáziádban...

2013. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Már megvettem egy cső kukoricát, most morzsolgatom. Ha végeztem vele rá fogok térdepelni.

Bevallom, nincs bizonyítékom arra, hogy nem léteznek, csak úgy mondom. De lehet egy cső talán nem is lesz elég.

Ha belegondolok, hogy szerintem nem csak reptoidok nincsenek, de görényemberek sem a Bakonyban, csupa kabra (sic!) sem Dél-Amerikában, farkasember, vámpír, kísértet, bibibibu, hirkosicu, ssamsaui, bibribugu, kiméloriak sincs. De ezt nem tudom bizonyítani.

De az biztos, hogy az emberi butaság végtelen. Bár, ezt sem tudom bizonyítani. Szerencsére, van sok segítőm, akik naponta igazolják ezt.

2013. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nektek kene bizonyitani, h leteznek. Ezek nem a mi hagymazas kepzelgesunk miazmas kiparolgasai. :D
2013. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szkeptikus vagyok. Holvolt december 21-én a reptoid-krixkraxi meg lumbulábiai csillagflotta? Jaj tudom biztos összeütköztek a Nibiruval :D


Szóval ennyi....

2013. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 2


Igen, van rá egy csomó közvetett bizonyíték.

2013. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kozvetett bizonyitekok alapjan csak kovetkezteteseket vonhat le az ember, egyenenkent valtozoan. Szemlelet kerdese. A kozvetlennek van tenyleges bizonyito ereje.
2013. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!