Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Pentagon is készül ez...

A Pentagon is készül ez idegenek inváziójára, erre mit léptek?

Figyelt kérdés

Több híroldal is foglalkozott a dologgal, úgy néz ki a Pentagon is felfigyelt a közeledő veszedelemre, de a technikájuk nekik még nem elég fejlett és látszólag képzett ufológusokat sem alkalmaznak, ezért jelenleg csak próbálkozásaik vannak az észlelt idegen űrhajók beazonosítására: [link]

Erre varrjatok gombot szketpikusok!



2021. nov. 25. 00:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezt te még csak most tudtad meg?Nekem már régen küldtek behívót,hogy menjek segíteni,de én leszarom,meg amúgy is gyáva vagyok.
2021. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ufokurtato007 ***** válasza:
13%
#1 Elszomorító, hogy ilyen emberek vannak. A meghívó egy hatalmas megtiszteltetés, hiszen hőssé válhatsz, aki megvédte a Földet és népét. Hőstetteidről ódák fognak szólni ionokon át.
2021. nov. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1

Én magánszervezeten belül folytatom kutatásaim, sokkal fejlettebb technikánk van mint pl a pentagonnak, akik eredendően nem kifejezetten ufókutatásra szakosodtak. Sőt, vannak akik megkérdőjelezik emberi mivoltukat és földönkívülieknek gondolják a pentagonosokat.

2021. nov. 25. 02:00
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Vannak azok az öltönyös fehér szerzetek akik földönkivüli esetekben nyomoznak. Tuti, hogy a pentagonosok között bujkálnak.
2021. nov. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan már, a szomszédasszonyom sokkal jobb megfigyelő a Pentagonnál.

Ráadásul nem titkosítja értesüléseit.

2021. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Mivel, a szélsőséges időjárásokkal? A végén egyszerre esik le minden eső mire a termés már leszárad igy éhen döglünk mire idejönnek?
2021. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

sebessége és manőverezése meghaladja a jelenleg ismert repüléstechnológiák határait."


Azért az ide írogató pici buta trolloktól ne várjuk el hogy felfogják hogy ez mit jelent...

2021. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Nincs is szó az invázióról ebben a linkben. Ennyi erővel az arról szól mikor fog megölni a macskám [link]

Felháborítóak vagytok. De legalább ha úgy beszélnétek erről mintha nem lenne teljesen igaz mert egyeltalán nem igaz ez az invázió. Vedd már észreagad. Ki lesztek tiltva innen.

2021. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Haha, a pentagonba rég beépültek a reptoidek
2021. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

2-es ti csak a repikrol beszéltek.


A jó földönkívüliektől nem kell megvédeni sem az embereket, sem a Földet, mivel a jó földönkívüliek nem akarnak ártani, és békés szándékúak.


Róluk mikor írtok? Ja várj már talán a kérdező vagy ufokurtato írt, és lenézően írt róluk. Úgy beszélt róluk, mintha valami lúzer társaság lenne,ahhoz képest, hogy volt aki azt írta, hogy ufokurtatot kuldték vissza az időben a plejádok, de nemrég pont őket fikáztátok. :D


Írtam is hogy ha ez így lenne, akkor a plejádok összekavarták a szezont a fazonnal az embert az emberrel.

2021. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!