Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy világhírű ufókutató szerint a kutyák és macskák földönkívüli lények?

Figyelt kérdés

A világhírű ufológus Brad Steiger szerint a kutyák és macskák földönkívüli hibridek,és velük figyeltetnek meg minket az űrlakók.


Az ufológus szerint minimum minden 5. Kutya vagy macska egy földönkívüli genetikai rendszerű állat,és nagyobb tudással rendelkeznek mint mi.


A kutyák és macskás telepatikus úton kapják a parancsokat az idegenektől,és képesek akár minket is manipulálni az erejükkel,még az álmainkba is be tudnak férkőzni.



Nem kizárt hogy az eddig csak megfigyelői státuszú állatok a közelgő ufo invázió során ellenünk fognak harcolni.


[link]


Szenthelyi Árpád is mondott régen ilyeneket,elvileg az idegenekkel kapcsolatban lévő Hitler kutya hadsereget akart létrehozni és azzal akarta elfoglalni a bolygót.


[link]


Ezek után megbíztok még az állatokban,a lehetséges kémekben és inváziós erőkben?



2021. nov. 26. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy már nagyon fárasztó vagy a napi rendszerességgel előjövő hülyébbnél hülyébb kérdéseiddel.
2021. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Srácok, én a hasonló kérdéseket kitartóan jelentgetem, előbb-utóbb meglesz az eredménye.
2021. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Szeretem mikor a szketpikusok ide járnak ebbe a kategóriába bomlasztani az ufológiai / ezotérikus érdeklődésű közösséget. Ott a linkek a kérdésben, olvassátok el. Ja, de akkor sem hinnétek semmit, csak köpni-nyelni sem tudnátok a bizonyíték láttán és meghúznátok magatokat szeptikuskák -.-
2021. nov. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Inkább nem etetem a trollt.
2021. nov. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

#6

Jó próbálkozás, hogy azt gondolod, ezzel majd felbosszantasz. Nem különösebben zavar hogy trollnak nevezel, miközben én a valóságot állítom.

2021. nov. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
5.,7.:XD Mi az a szketpikus és a szeptikus?Hát még azt se tudod normálisan leírni hogy szkeptikus. XD
2021. nov. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
A macskás videók vírusként terjednek a neten nem csoda, hogy nem e világi szerzetek. A kutyákról ezt nem lehet elmondani de ufonológusok sejthetik a valóságot.
2021. nov. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg minket embereket telepítettek erre a bolygóra.
2021. nov. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Velociraptor és Ufokurtato007 IDÉZÉS, gyászos kamu ufokutatok rémálma!! Démoni szuccubusz suttogók!
2021. nov. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Azt olvastam, hogy az ide érkező földönkívüliek már régen felvették a kapcsolatot, csak nem velünk, hanem a delfinekkel és bálnákkal. Ugyanis ők sokkal okosabbak nálunk. Jelenleg is tartják velük a kapcsolatot. Egyébként ezek az állatok más planétáról érkeztek ide. A kutyák meg egy másikról. A macskák pedig olyan planétáról, amelyeken hatalmas harcot vívtak egymás ellen. Nem csoda hogy a kutya és a macska azonnal ugatni kezdenek egymásra. Mert ahonnan származnak már ott harcoltak egymással
2021. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!