Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hátborzongató: Titokzatos víz...

Hátborzongató: Titokzatos víz alatti UFO-bázist fedeztek fel - Videó?

Figyelt kérdés

Döbbenetes bizonyítékokkal támasztja alá állítását egy szakértő.


Több jelentés is készült az évek során, olyan ismeretlen objektumokról, amelyek furcsán villognak, és a víz alól emelkednek a levegőbe, aztán eltűnnek. A legújabb megdöbbentő hangfelvétel a napokban készült az Amerikai Egyesült Államokban, Coloradó államban, amit a helyi nemzeti park egyik alkalmazottja készített december 4-én.


Scott C Waring a közösségi- oldalán tette közé a felvételt, ami azóta vírusként terjed az internet.


A hanganyagok elemzése után Scott Waring ufóvadász, azt mondta, hogy nem ez az első alkalom, amikor földönkívüli jelenséget észleltek a város lakói.


A JELEK ARRA UTALNAK, HOGY A TÓ MÉLYÉN LEHET A FÖLDÖNKÍVÜLIEK EGY BÁZISA, ÉS A VASTAG JÉGTAKARÓ FELERŐSÍTI A TÓ MÉLYÉRŐL ÉRKEZŐ HANGOKAT

- mondta el Scott C. Waring, a beszédes nevű UFO Sightings Daily oldal vezetője.



Az idegenek bázisa soha nem kicsi. A legtöbb 3-6 km mélyen és körülbelül egy 5 km-es területet terül el. Az ufóvadász elmondása szerint az ilyen búvóhelyek nem ritkák. A szakértő teljesen biztos benne, hogy a hangfelvétel bizonyíték arra, hogy a coloradói tó alatt is földönkívüliek lehetnek. [link]



2021. dec. 11. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
szerintem hihetetlenül cukik
2021. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Van, aki ezeket a hülyeségeket elhiszi?
2021. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Kettes: ezt biztos Ufokurtató vagy Velociraptor rakta ki, főleg mivel ott a reptoid a kulcsszavak közt. Jelentsd te is. Főleg azért is, mert beteges mániájuk ez a reptoid dolog, és semmi bizonyítékot nem mutatnak, csak mindenre rámondják hogy reptoid ezmegaz.
2021. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Aztalafasztala tök pengécki.
2021. dec. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Vajon hány munkaórát öl bele ez az Ufókúrató gyerek hogy megtalálja a net leggagyibb videóit? Rádobtak egy követ a jégre, aztán ahogy csúszik rajta annak van ilyen hangja. Bizonyos jégvastagság és vízmélység kell hozzá hogy a visszhang létrejöjjön a viszonylag vékony jég és a mederfenék között. Gyerekként ilyenekkel is szórakoztunk aztán nekünk sikerült kinőnünk belőle úgy 13 éves korunkra.
2021. dec. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Dömdödöm
2021. dec. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Steamboat Springs Lake maximális mélysége 0,00762 km.


Szóval 3,6 km mélyen földönkívüli bázis?


Ha megkérdeznék egy földönkívülit ez lenne a válasza nektek:


Hé emberek, nem férünk ott el.


Persze evok nagyságú víz alatti bázis élethe szokott földönkívülinek lehet megoldható lenne, csakhogy ott van már egy áramfejlesztő bázis amit az emberek alkottak. :)


[link]


Ok a víz alatti hangok lehetnének földönkívüliek akik mélyítik a tavat éppen, na de akkor a vízben élő élőlények ugrálnának a tó felszínére és vissza ijedtükben. Geológiailag is elemezhetnénk pl. vannak olyan tavak amiket geológiai okok miatt szerintem nem tudnak mélyíteni, mert az a környezetére is kihatna.


De a legegyszerűbb magyarázat a hangokra, hogy Streamboat Spring Lake gátjánál vízerőmű van és áramot termelnek az ott lakóknak, farmereknek és annak van olyan hangja.


Én mondtam hogy nem ártana a tudományokkal is foglalkoznotok iskolai szünetben vagy unalmas óráitokban mint hogy ilyen szenzáció vadász mézesmadzag híreket elhiggyetek.


Egyébként én is tudtam ilyen hangokat produkálni a forró mézes limonádém készítése közben ahogy ritmikusan csepegtettem spricceltem bele a citromlevet.

2021. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
* bázis élethez szokott
2021. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
De amúgy simán valaki felvette a tavat és közben hangeffektet játszott, ez is lehet egy szimpla magyarázat.
2021. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem igaz
2021. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!