Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy száradó Atlantiszi fényjáró űrhajót sikerült lefotózni Florida partjainál?

Figyelt kérdés

A floridai bázisról induló Atlantiszi fényjáró űrhajó miuatán kilépett a tengerből megvárta hogy a víz lecsurogjon róla majd csak ezután ment ki az űr fagyos vidékeire.


[link]


Az ufókutatók szerint erre azért van szükség mert ha vizesen menne ki a jeges űrbe akkor szétfagynának a szenzorai és egyéb alkatrészei.


Tehát az űrhajóik nem bírják a fagyot,ezt jó tudni arra az esetre ha elfajulnának a dolgok.


Mi a véleményetek arról hogy kiderült az Atlantiszi fényjárók titka?



2021. dec. 12. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
egy dolog nem tiszta nekem minden 12 éves gyerek ultra HD vagy full HD kamerás mobillal a zsebében jár az összes állítólagos ufó kép pedig olyan mint amit krumplival csináltak. Amúgy meg az űrben közel abszolút 0 fok uralkodik (−273,15°C) Szóval ha nem bírjak a fagyot szerintem mindegy lenne a víz. Plusz amikor kimennek meg hihetetlen Hő hatásnak lesznek kitéve ezenkívül semmi sem tudja elhagyni a földet anélkül, hogy legalább 70 ország ne tudna róla. Szóval remélem kamu a kérdés mert ha nem az rettentően elszomoritő.
2021. dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
100%

Arról nem sok.

[link]

És erről?

2021. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a fényjáróknak giliszta formájú vékony űrhajójuk van? És hogy férnek el benne az atlantisziak?


Amugy az első képen úgy nézett ki mint egy tornádó tölcsér kezdemény, a második képen meg szimplán egy érdekes vékony giliszta formájú felhő, magyarán egy szimpla felhő, vagy egy szimpla hidroplan is tud szerintem ilyen kondenz csíkot húzni, amit meg fél órával később egy tini vagy egy ufokurtatohoz hasonló felnőtt lefényképezett, és megy a wow.

2021. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
94%
30-35 éve még hittem a földönkívüliek létezésében, és alig vártam a technika fejlődését, hogy a sok szkeptikus is belássa végre. A technika fejlődött, de újabb bizonyítékok helyett a régiekről derült ki, hogy mind hamisítvány. Ma amikor az éhező etiópok is profi képek készítésére alkalmas okostelefonokkal mászkálnak, ma, amikor a Föld felszínét pásztázó több száz műhold a tűt megtalálná a szénakazalban, dőreség lenne fenntartanom a a valamikor álláspontomat.
2021. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%

#4

Mára már a földönkívüliek is képesek kivédeni álcázási technológiájukkal azt, hogy felvegyék őket.

+

Sok új bizonyíték is van, pl a hadsereg általi felvételek, 404 beszámolói stb.


Egy ufológus.

2021. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!