Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Intergalaktikus járműveket...

Intergalaktikus járműveket kaptak lencsevégre a levegőben?

Figyelt kérdés

Érdekes kis video, kép. Erre még én is azt hondom, hogy ejha. Kíváncsi vagyok mit mondanak

szkeptikusok a szavzásra is egyöntetű hogy UFÓ. ttps://index.hu/mindekozben/poszt/2021/12/16/idegeneket-kaphattak-lencsevegre-a-levegoben-/?fbclid=IwAR3EqLKoV7TH8xX34tQMVmFNNKM54zFJcPxLEYpFc3GCu3rJFvUPI9XaJhU



2021. dec. 16. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
A linket benyelte az oldal itt vane [link]
2021. dec. 16. 14:31
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nah erre mit léptek szkepikuskák??!?!
2021. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"szkeptikuskák" :)))

Sajnos biztos nem a T'Plana Hath jött, hogy némi értelmet hozzon erre a bolygóra, pedig ráférne.

2021. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 "Nah erre mit léptek szkepikuskák??!?!"


Az agyamból olvastad ki a gondolatot, pedig sűrű ottan a káposztalé!

2021. dec. 16. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy néznek ki mint a Starlinkek csak azok egymás után sorban közlekedő pontok, és éjszaka látni őket csak, akkor mikor az űrbe juttatják a műholdakat. Mikor láttam a pacman játék jutott eszembe.
2021. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

#2

Semmit nem fognak lépni, mert ilyenkor köpni-nyelni nem tudnak a szetkipuskák mikor oda van rakva eléjük a bizonyíték.

2021. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

6-os 5-ös válaszomban írtam. Szkeptikus vagyok olyan értelemben, hogy ti soha nem fogtok tisztelettel beszélni velünk.


De jó lenne ha befejeznétek már ezt az óvodás stílust.

2021. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,ne többes számban beszèlj,ufókurtató az a kamu profiljaival.A stílusból teljesen egyértelmű.Ócska trollkodás semmi több.
2022. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!