Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik ország van kitéve...

Melyik ország van kitéve leginkább egy esetleges intergallaktikus inváziónak?

Figyelt kérdés

Noha a földönkívüli élet esélye igen csekély a Fermi paradoxon alapján, mégis elképzelhető, hogy esetleg az interdimenzinális űrből egy idegen civilizáció lecsap a Földre. Ez esetben, mivel a kezdő ország megtámadása után esetleges kapcsolatfelvétel & béketárgyalások után könnyen békülésre kerülhet a sor, nagyon fontos, hogy ne essünk a stratégiailag először megszállt ország közé, mert azt minden bizonnyal szétverik. Infrastruktúrálisan és lehet emberileg is. Mit gondolsz milyen országok ezek ?


Azzal, hogy az EU-ba csatlakoztunk fokozott veszélyben vagyunk, hiszen Európa az emberiség kultúrális bőlcsője és az idegenek lehet arra gondolnak majd, hogy a tradícionális gyökerekben tegyenek kárt és az egész EU potenciális kockázat lehet. Mit gondolsz?



2015. okt. 1. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb azokaz foglalják el, amiről nem lehet hallani semmit.
2015. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"hiszen Európa az emberiség kultúrális bőlcsője"


Én még úgy tanultam, hogy az Mezopotámia volt (Ázsia). Viszont az már rég nem létezik, szóval ezzel nem kell fáradniuk.

2015. okt. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

"...hiszen Európa az emberiség kultúrális bőlcsője..."

Mielőtt ezt másutt is kijelentenéd, nézz utána igaz voltának!

2015. okt. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez a Fermi -paradoxon olyan, mint a hülyék paradicsoma? :D

[link]

Pontosan mikor lesz ez az intergallaktikus invázió, hogy beutaltassam magam az elmegyógyintézetben?

2015. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, de lenne hozzád egy kérdésem. Miért ne lehetnének űrlények, több millió naprendszer van és szerinted az egész galaxszisba mi lakunk egyedül? Az űr egy végtelen rejtély így biztos hogy vannak ufók, ha nem is a közelünkben de valahol akár egy másik Tejút rendszerbe de szerintem vannak

És bocsi ha néhány szó nem passzol a szövegbe nem tudom a szakszavakat.

2015. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Előre leszögeztem szerintem en hiszem, azt hogy a földönkívüliek léteznek! Azt, gondolom, hogy adj abból a cuccbol amit tolsz teso.... Az első pont léteznek ufók, ennek a valószínűsége csekély, de mint mar írtam elképzelhető, a következő fikció az, hogy megtamadják a földet, (mert az ufók mar csak ilyenek) a következő fikció az, hogy az ufók, tudjak az országok politikai helyzetet, illetve fikciók fikciója sz, hogy stratégiailag kielemzik melyik országot kell megtámadni ahonnan a kultúra ered. OMG
2015. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!