Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívülieket tényleg...

A földönkívülieket tényleg problematikus idegennek hívni? (Demi Lovato ufokutató véleménye)

Figyelt kérdés

Demi Lovato, non-bináris énekesnő és ufokutató, az ufokutató műsora kapcsán említette, hogy ez szerinte sértő, kirekesztő és elavult megnevezés.

Ti mit gondoltok? A magyar ufokutatók hogyan állnak ehhez a problémához? A magyar ufokutatókra és földönkívüli kontatokra a haladó gondolkodás jellemző vagy a bigott eszmék?

https://www.youtube.com/watch?v=l6w93VlyghA



2021. dec. 23. 20:24
A kérdező szavazást indított:
sértő, mindenképp bigott gondolkodásra vall az "idegen" szó használata
nem tartom sértőnek, mert bigott vagyok
egyéb véleményem van, mert bigott vagyok, leírom:
9 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem személyes ismerősöm, akkor a nem földönkívüli, hanem földi ember is idegen számomra.
2021. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet sértő, mert nincs mögötte sértő gondolat. Hogy értsd, a feka, niga, nigger szavak azért sértőek, mert negatív értelemben használjuk, nálunk kapni negró cukrot, ezer éve kitalálta valaki hogy fekete a cukorka, hát akkor legyen negró, semmi sértő nincs benne.
2021. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
non-bináris énekesNŐ?🤨
2022. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sértő szándék nélkül: azért, mert valaki/akárki ismert előadó és népszerűsége emelése érdekében egyszer-egyszer részt vesz "UFO kutatásban", attól még ne ufokutató. (Ha valaki végignéz egy hasműtétet, attól nem válik sebésszé.)
2022. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Demi inkább énekeljen, ahhoz ért, abban piszok tehetséges, ezt elismerem, de ilyen hülyeségeket ne beszéljen.
2022. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #5-össel, Demi maradjon csak az éneklésnél, az megy neki. Mondjuk szerintem mint mindig ez is csak figyelemfelkeltés magára, most pont olyan (vagy olyan próbál lenni) mint Miley kolleginája volt
2022. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lovatot is "idegennek" nevezem, soha nem beszéltem vele, nem személyes ismerősöm.

.

Tartsa szem előtt, hogy "Suszter maradjon a kaptafánál!"

2022. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6.: Egyébként pont ez az, ami nekem is érthetetlen, amikor még az ilyen kifejezetten tehetséges emberek is, mint Demi és Miley is úgy érzik, hogy debilen kell viselkedniük és kompletten hülyét csinálni magukból. Kifejezetten kínos.
2022. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a Demi Lovato egy ordító kis varangy énekelni nem tud dalt írni se drogos állat! ... ja es persze ufókutató. De ahhoz se ért
dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem kell irigykedni.
dec. 8. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!