Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptiliánok: 10 eset, amikor...

Reptiliánok: 10 eset, amikor lencsevégre kapták a jelenséget: rég köztünk járnak? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a reptíliánok beszivárogtak az emberek közé. Ők alkotják a bankrendszert, az ő embereik a vezetői réteg szerte a glóbuszon. Alakváltók. Az ókorig ők voltak az Istenek, nekik áldoztak a majáktól, aztékokon át indiáig minden ősi nép. Aztán egy felkelés után úgy döntöttek hogy a háttérben maradnak. Onnan manipuláltak tovább. Ők hozták létre a szabadkőművességet, cionizmust, illuminatit. Még eddig nem is láttam ezeket a videokat. Most csokorbaszedve megnázheted



[link]



2022. jan. 2. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Az itteni felveteleken 2 esetben a pupilla torzulás született zavara latható, a zsaru meg a nő kliense . Ezt macskaszemnek hivják de van szegletes pupilla is . Többi vagy fenybecsillanás vagy elmosodás mert annyira gyatra es többször másolt minősége . Terjed a komolyabb vágó képszerkesztő programok alkalmazások, emiatt tömegesen fognak kamu egyvevagott vagy montirozott anyagok megjelenni . YT tiktok most is ontja . Ami eredeti azt is hackelik letagadjak vagy ami kamu elhitetik ....
2022. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolom, hogy kamu.
2022. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
A reptiliánok egyszer istenek, aztán meg szabadkőművesek? Miért? A szabadkőművesek liberális gondolkodók. A szövetségük célja a tudás átvitele. Az istenek pedig alázatot követelnek és szolgaságot. Ennyi hülyeséget összehordani vicc. Menj el valami dokihoz, ha ilyen beteg az agyad.
2022. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Vicces vagy
2022. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Tudi333 ***** válasza:
54%
Lehet benne valami, de nem úgy ahogy gondolják. Ha reptilliánok is, az nem fog rajtuk látszani.
2022. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Azt hogy unalmas és ártó amit művelsz. De már írtam hogy kontár photoshop egy hozzá nem értő ember kezéből.


Mig te a hátsódon csücsülsz ezeket a hülyeségeket írva addig ártarlan civilek futnak az életükért minden egyes nap mikor megszólal a légvédelmi sziréna a szomszéd országban.


Ártasz mindenkinek a hülyeségeddel! Vedd már észre!

2022. márc. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja es videos effektek, trükkök amik szintén kontár munkák.


Már írtam hogy én ennél ezerszerte profibb videos effektet is láttam megosztva youtube-on aminel oda volt irva hogy ez nem valosag csak video effekt.


Ti meg minden ilyen szar pixeles, vagy kontar video effektekhez nem értő emberek szar munkait bekajaltok. Ideje lenne befejezni az ártó hülyeségeiteket.

2022. márc. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

8

Bejelentették. Így kipatodizalnibes megalázni egy nagy uralkodó halálát nem lehet és hatalmas gyökérség

2022. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 NTBS ***** válasza:
0%
Nem is tudom.
2022. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
A 8. - ban ami sorrendben a 3. Két semorgozita fiatalember (kp 348 évesek) látható nem gyikemberek. Különben ezek nem reptiliánok hanem tiliánok. Nincsen szárnyú!
2022. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!