Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy tudósok szerint a koronavírus egy földönkívüli invázió első lépése?

Figyelt kérdés

Az Amerika hadsereg tudósa,Paul Springer professzor szerint lehetséges hogy a koronavírus a közelgő földönkívüli invázió első lépése volt.


[link]


Az elmélet szerint hamarosan meteorok segítségével le fogják tarolni a városainkat,ami után jön az invázió.


Mi a véleményetek?



2022. jan. 7. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Lefekvés előtt megnézte az 5.hullàm c filmet.
2022. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem holnapra jönnek a gyíkemberek.


Viccet félretéve szerint ember által készített vírus a túlnélesedés ellen.

2022. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Hát én elvégeztem egy varázslatot, hogy kihaljon az emberiség.

Másnap bejelentették a koranavírust. Persze ez titok.

2022. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Lehet benne igazság. És úgy foglalják el a földet hogy oltásokkal génmanipulálnak az ő génjeik kerülnek belénk . De lesznek akik az oltastól meghalnak ők választják ki kibe kerülhet a génjük . És akik nem méltók rá azok meghalnak. Ők zsarolják a fejeseket hogy minnél hamarabb oldják meg mindenkibe benne legyen az oltás.ha nem sikerül szankciókra számithatnak . És ha az emberek elkezdenek lázadozni ellenkezni , akkor háboruval elpusztitanak mindenkit mert nekik kell a föld. Ők megpróbálnak megegyezni a fejesekkel hogy vagy igy foglalják el a földet és ők is életben maradnak vagy háborúval persze a háborút nemszeretnék a földönkuvüliek mert nemszeretnék ha a bolygó atomfegyver miatt sugárszennyezett lenne ,igy megpróbálnak egyezkedni velünk.de mindenképp átakarják ezen a bolygón venni a hatalmat.
2022. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
69%
😂😂😂😂 persze es jezus krisztus is megjelenik az angyal seregevel mert a biblia szerint utolso idok vannak es barmikor visszajohet a keresztenyek kepzeletbeli spanja 🤣. Nem unjatok, hogy alomvilagban elitek az eletetek?
2022. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az, így a cikket is elolvasva, hogy szerintem érdemes lenne jól megtanulnod angolul. xD
2022. jan. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha a reptoid invázióra gondolsz, akkor arra az a véleményem, hogy tudd, hogy a koronavírus a SARS nevű hüllővírusból mutálódott. Magyarán a reptoidokra is veszélyes ezek alapján, mivel humanoid hüllők.
2022. jan. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
De amúgy 6-ossal értek egyet. 7-es vagyok.
2022. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

tudós, mi...


szerintem csak sok filmet nézett, hisz mindegyikben a katasztrófák, az inváziók, mind amerikai nagyvárosokat céloznak meg.

Hú de eredeti ötlet...

2022. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%

A véleményem:

semmi új nincs állításodban, hiszen már a kolera-járvány is az volt.

No és a spnyolnátha.

2022. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!