Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szkepticusoknak miért fáj...

A szkepticusoknak miért fáj annyira az a tény hogy ufok léteznek?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni őket, miért esik nekik ilyen mértékben rosszul hogy az idegenek léteznek. Szketikusok válaszát is várom kivételesen.
2022. jan. 19. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Ők is tudják, csak jobban lesik nekik, ha előadják a hattyú halálát,főleg az online fórumokon.

mivel az usa is beismerte, csaillaghadsereget, meg ufo kutató intézetet állítottak fel,és vatikáni teológusokat is felkértek hogy csináljanak egy programot arra, hogy mikor az egész világ előtt bejelntik, az egyház utána milyen álláspontot fog majd képviselni.

Ezek tények, ezt a szkeptikusok sem tudják már tagadni.

csak szeretnek vergődni, mint giliszta a nyári pocsolyában.

2022. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Mivel egyáltalán nem tekintik ténynek ezért nem is fáj nekik. A szkeptikus (tanuld már meg leírni, kettőből kétszer nem sikerült) egyébként nem tagadót jelent, hanem kételkedőt.
2022. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Mert egy részük illuminati ügynök,a többi meg buta tanulatlan.
2022. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

K ügynök vagyok.Pár éve ellenőriztem az ezoterikus online fórumokat, társammal, j ügynökkel.

Aki tud róla valamit keressen meg.Sajnos adat és memória törlést hajtottak rajta végre, ezért lehet amnéziás.

2022. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Ezen kívül nem tudom, miért kevered az UFO-t az idegennel.

UFO létezik, idegenek pedig... főleg itt, nálunk... ki tudja?

Te se tudod, csak szájalsz.

Szkepticus és szketikus viszont nem létezik.

2022. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Bocsi de amikor ellentmondásba keveredtek akkor mit vársz az emberektől?
2022. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

1-es a hivatalos amerikai katonai hadsereg weboldalán írták, magyarán az official millitary oldalon vagy a fehér ház bejelentése az official oldalukon, vagy csak olyan oldalakon amiket linkelgetnek itt, mint avilágunktitkai és egyéb konteos oldalak?


Nem nekünk kellemetlen, ufokurtato és velicoraptor csinál magából hülyét sajnos, de azt se veszi észre hogy károsan hat az emberekre a az amit ők információnak neveznek, de köze nincs hozzá, pláne, mikor belinkelnek valami napi lapot, amihez kitalálnak valamilyen földönkívüli fantasy fajt, miközben a cikkben nem is írnak ilyent.


Volt itt egy másik kérdező aki egy távoli űrben lévő hangra mondta, azt, hogy űrhajó, de a a cikk ilyenről nem írt, sőt azt írta, hogy nem földönkívüli kapcsolatfelvétel hangja, de nem tudták behatárolni egyelőre milyen hang.

2022. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Ufók, idegenek is léteznek csak ezek nem földönkívüliek. A buta emberek agyament kijelentései fájnak. Na meg a trollok, akik napi szinten írják ki szinte ugyanazokat a kérdéseket. xD
2022. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert én akarok lenni a világ egyedüli ura. Nem fogok gyökér ufókkal osztozni a hatalmon.
2022. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelmű hogy máshol is kialakult élet viszont hogy nem voltak meg itt az tuti
2022. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!