Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 15 leleplező tény a Holdról!...

15 leleplező tény a Holdról! Lehet, hogy mégis egy idegen űrhajó?

Figyelt kérdés

Tudtad, hogy A Szovjet Tudományos Akadémia két kutatója, Michael Vasin és Alexander Shcherbakov 1970-ben egy cikket adtak ki "Is the Moon the Creation of Alien Intelligence?" címmel.


Az elmélet szerint a Hold kivájt, belseje üreges, két részből áll : egy belső héjból ami különböző célokra szolgálhat, és egy külső héjból ami egy fémes salakból készült, célja hogy elrejtse a belső héjat és égitestnek álcázza a Holdat.


Egy,a földinél sokkal fejlettebb idegen civilizáció készíthette, aztán ismeretlen okból elhelyezték Föld körüli pályán.


[link]


2014. máj. 4. 16:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Milyen igényes weblap. Föleg a kozmikus magyarság cikk sikerült ütösre. Kozmikus magyarság.. apám, van ott baj a fejekben:-)
2014. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%

"A Hold mint űrhajó ... Mert ez az egyetlen elmélet, amelyet az összes adat alátámasztja, és NINCS olyan adatunk a Holdról, amely ennek ellentmondana"


:DDD


"spiritufo" :DDD


Nincs több kérdésem. Börtönnel büntetném a hozzád hasonló ostoba embereket, kedves kérdező.

2014. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

Tudtam hogy cáfoltam már ezt az ökörséget egyszer.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5319..

2014. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nem cáfoltad meg, mivel oda is volt írva, hogy tudósok nem tudták cáfolni. Te meg a tudósok nyomába se érsz :P


A Szovjet Tudományos Akadémia két kutatója, Michael Vasin és Alexander Shcherbakov állította fel az elméletet !

2014. máj. 4. 18:16
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Jó akkor én azt mondom,hogy a Hold nem űrhajó, tessék cáfold meg.
2014. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
56%
"mivel oda is volt írva" hova??? A spiritufo nevű oldalra, amit egy 14 éves kisgyerek szerkesztett informatikaórán? Tényleg ilyen hülye vagy? Ennyire ostoba, hogy lehet valaki komolyan mondom, szerintem elrontott nevelés lehet, vagy nem tudom. Őszintén mondom, hogy sajnálom az oxigént, amit elhasznál az agyad, mert pontosan annyi ész van benne, mint egy marék lepkében.
2014. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%

"Nem cáfoltad meg, mivel oda is volt írva, hogy tudósok nem tudták cáfolni. Te meg a tudósok nyomába se érsz :P "

Lol :D

Ez az érv... Hát, öcsém, te (Ig)Nobel-díjat érdemelsz.

"A Szovjet Tudományos Akadémia két kutatója, Michael Vasin és Alexander Shcherbakov állította fel az elméletet !"

Michael Vasin? Idióta. Az Mikhail Vasin. Miért angolosítod el a nevét, ha egyszer mi magyarok vagyunk, és egy orosz tudósról beszélünk?

Mellesle ajánlott olvasmány:

[link]

Na, de lássuk a medvét:

"

[link]

Már itt kételkedtem, hogy valami értelmes oldalra irányítasz át, de amikor megnéztem a "cikket"... Ezt valami idióta tinédzser szerkesztette, az biztos. Kezdjük az oldal alján található kamu számlálóval, ami szerint eddig több mint egymillió ember nézte meg ezt a valamit(merthogy honlapnak nem lehet nevezni). Többen nézik, mint a paranormalt. Valószínű...

Folytassuk a borzalmasan "megtervezett"(inkább össze-vissza kevert) háttérrel, betűszínnel, betűtípussal, és helyesírással. Na, itt válik biztossá, hogy a készítőjét még nem engedik be egy dohányboltba.

"viszont a holdkőzet életkorát legalább 5,3 milliárd esztendőre!"

KAMU. A Holdkőzetek kora 3,5-3,7 milliárd év közé esik.

"A holdpor markánsan különbözik a holdi kőzet kémiai összetételétől!"

KAMU. A holdkőzet minimális eltérést mutat a holdportól, ami a hibahatáron belül esik.

A harmadik pontban semmi konkrétumot nem mondanak, csak gyermeki feltételezést. A Hold felszínének összetétele megegyezik a Földével, ami teljesen normális, hiszen a Hold egy része a Földből szakadt ki. Viszont a Hold "belsejéből" még egy kőzetmintát sem vettek, mivel nem tudtak. Vagyis a hármas pont is KAMU.

"A vízpára jelenléte : 1971. március 7-én, a Holdfelszínre telepített mérőműszerek vízpárafelhőt észleltek a Holdon. A párafelhő 14 órán keresztül maradt meg a felszínen és mintegy 100 négyzetmérföldnyi területet borított be."

KAMU. Egyszerűen nem mértek semmi ilyet. Akkoriban az Apollo-15 holdjáró volt ott, ami semmi ilyenadatot nem mért.

"A Holdkőzet mágneses tulajdonságú, mely teljesen szokatlan jelenség, mivel magán a Holdon nincs mágneses mező!"

KAMU. A holdkőzetek némelyikében találták meg a régi mágnesesség nyomaiat, ami szintén egybevég azzal, hogy a Hold egy része a Földből szakadt ki.

"sok kráter nem külső hatásra jött létre, mégis sincs arra mutató jel, hogy a Holdon valaha vulkáni aktivitás lett volna."

Ez igaz. Viszont azt nem támasztja alá, hogy a Hold egy űrhajő lenne.

"A Hold központi „mare” területei alatt 35 - 65 kilométerre elhelyezkedő nagy, sűrű, kör alakú tömegek… „olyan széles, korong alakú tárgyak, melyek esetleg valamilyen mesterséges szerkezetek is lehetnek. Ugyanakkor ezek a kör alakú lemezek nem valószínű, hogy véletlenül kerültek minden „mare” terület közepére, mint valami céltábla, pusztán baleset vagy más természeti jelenség miatt.”"

Innen látszik, hogy a cikk valami rossz angoltudású idióta egy-az-egyben copyja, mert a "mare" magyarul tengert jelent. A tengereknek pedig egyáltalán nem mindig a közepén van tömegkoncentráció, de ha mégis, akkor is fizikai tualjdonságok, nem pedig űrlények miatt. A másik, hogy ez szintén egy olyan dolog, amit az űrlények sem magyaráznának, legalábbis bizonyítékot semmire sem ad.

"Holdrengések százait jegyzik fel minden évben, melyeket nem lehet megmagyarázni a meteorok becsapódásával. 1958 novemberében Nyikoláj Kozirjev szovjet csillagász a Krimi Csillagászati Obszervatóriumban egy holdi gázkitörést fényképezett le közel az Alphonsus kráterhez. Ő egy vörösen izzó fényt is észlelt, mely jelenség kb. egy óráig tartott. 1963-ban a Lowell Obszervatórium csillagászai szintén láttak vörösen izzó fényeket az Arisztarkhosz régiót övező hegygerincek csúcsain. A megfigyelések pedig azt is mutatták, hogy ezek a jelenségek periodikusan és nagy pontossággal ismétlődtek, ahogy a Hold a keringése során a Föld közelébe került. Valószínűleg ezek sem természeti jelenségek."

De. Ezek pontosan természeti jelenségek.

A kilences pont igaz, viszont a Holdat nem úgy kell elképzelni, hogy egy üreges gömböt, hanem úgy, hogy néhol nagyobb üregek találhatóak benne. Egy űrhajóban nem csak egyszerű üregek lennének, hanem óriási üregek, felszereléssel, gondolom. Legalábbis egy üreges valami nem szolgálhat utazóeszközként.

A 10-es is kamu. A Hold nem visszhangzik, mert fizikailag lehetetlen. Ezt viszont lusta vagyok megcáfolni, ezért linkelek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__29..

"Mielőtt a holdkőzet-elemzések meggyőzően cáfolták volna, az elméletet azt mondta, hogy a Hold nem más, mint egy eonokkal ezelőtt Földről levált nagyobb darab ( De ki tudja, honnan ?). Egy másik elmélet pedig úgy vélte, hogy a Hold abból az űrpormaradékból keletkezett, amely a Föld kialakulás után megmaradt. A holdkőzet összetételének elemzése ezt az elméletet is megcáfolta."

ÓRIÁSI KAMU! A holdkőzetek pont hogy alátámasztották a földi eredetet, a felszíni kőzetminták pedig pláne.

A 13-as némileg igaz, de megmagyarázható. Nem értem, hogy miért kell tervezőt sejteni minden mögött. Egyszerű a magyarázat: ha nem lenne ott dudor, akkor a pályája nem lenne tökéletes, és mi valószínűleg nem úgy léteznénk, ahogy. Ha pedig így lenne, akkor nem tudnál ide kérdést feltenni. Erre is van valami elmélet, majd utánanézek, és linkelek.

A 14-es tökéletesen magyarázható: ott van teljes napfogyatkozás, ahol a szögek megfelelően jönnek ki. Szintén a fenti eszmefuttatás: ha nem így lenne, akkor nem tudnád megkérdezni, de statisztikailag elő kellett hgogy forduljon.

A 15-ös pedig nem is tény, hanem egy egyszerű hülyeség. Az elmélet cáfolható a kérdéseket nem oldaná meg egyáltalán, rengeteg kritikája van, és nagy része alaptalan.

Nesze a cáfolatod.

névte2en

2014. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%

UI: Váó, jó hosszú lett.

Readme, köszi az ajánlást, tényleg ütős egy cikk! Megjegyzem ezt az oldalt, ha rossz kedvem lesz, egyszerűen felmegyek rá, és tudom, hogy van, aki született idiotizmusban szenved, és én nagyon szerencsés vagyok.

névte2en

2014. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
A Holdon bizony vannak vulkánikus jelenségek tehát a 6-os ki lőve és az üreges Hold elmélet is persze a Holdon vannak barlangok, amik a szeizmikus jelenségek esetleg kisebb, nagyobb földrengések, vagy esetleg vulkánok hatására keletkeztek. :D [link] [link] A 10-es is ki lőve mivel a Holdon nincs oxigén, levegő nem tud terjedni a hang. :D a többivel nem is foglalkozók mert nincs időm rá. :)
2014. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Alexander Shcherbakov néven egy alkoholista írót, egy tesztpilótát találtam. Akadémistát nem.
2014. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!