Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik vagy mik azok az Atlantisz...

Kik vagy mik azok az Atlantiszi fényjárók?

Figyelt kérdés

Sokat olvasok róluk itt,de csak annyit tudtam meg róluk hogy gonoszak meg valami földönkívüli féle faj.



Mit lehet ezekröl még tudni?



2022. jan. 19. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Az Atlantiszi fényjárók egy földönkívüli faj amely még az ember őskorában érkezett a földre, Atlantisz kontinensre.


A faj már akkor fejlettebb volt

technikai és mentális szempontból is mintt mi most,és ők uralkodtak az ősemberek fölött,közben elfoglalták a naprendszer egy részét is.


A terjeszkedésük során azonban szembekerültek a plejádi és anunnaki birodalommal és ez lett a vesztük,egy háborúban végül megsemmisült az Atlantiszi fényjáró birodalom, Atlantisz is elsüllyedt.


A bukásuk után a tengerekbe és tengerlatti bázisaikra húzódtak vissza,teljesen vízi életmódhoz szoktak.


Az emberek ezt mindenféle legendává megőrizték,özönvíz, Atlantisz stb,amik sok igazságot tartalmaznak.



Űrhajóik a víz alatt is működnek,és általában a vízi élőlényekhez hasonlóak.


[link]



Sajnos így is keveset tudunk ezen fajról,eléggé rejtélyes és harcias nép.



A bukásuk után

2022. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Ezt nem tudom milyen konteos oldalon olvastátok linkelnéd?


Atlantisz Platon nevéhez fűződik ő írt róla először igen részletesen a Timaiosz és Kritiász című dialógusaiban a szigetről, és több ország is említést tesz Atlantiszról. Platon a görög istenek birodalmaként mutatja be, ami Poszeidon, Léto és Atlasz nevéhez fűződik. De pl. Platon az atlantiszi embereket különleges erkölcsi érzékkel rendelkezőknek nevezte. Platónnak egyébként a történetét Szolón mesélte, akinek i.e.560-ban tett Egyiptomi látogatásakor Szaisz városban Neith isten papjai meséltek erről a birodalomról, ami Egyiptomtól 6000 sztadion távolságra feküdt. Egyiptomi legendavilág is említést tesz Atlantiszról, de a görög is és az indiai is. Atlantiszról számos szerző írt már, és köztük a következőket állították, hogy Atlantisz az Atlanti-óceánban feküdt, ezért Atlantisz a neve is.

Mint ahogy azt feltételezik, hogy Platon által említett rejtélyes sziget talán csak valamilyen központ lehetett, mert ugy gondolják, hogy az atlantisziak a tudásukat tekintve, hogy olyan fejlett, az egész bolygón megtalálhatóak voltak, magyarán valószínűleg nagy birodalom volt.

Mivel Platón elég pontosan megmondja, Atlantisz mikor süllyedt el: 9000 évvel Szolón előtt, azaz Krisztus előtt kb. 9600–9500-ban, sok kutató szerint a jégkorszakot lezáró globális éghajlatváltozásról lehetett szó.


De én pl. konteos oldalakon azt olvastam, hogy nagyon fejlett és békés társadalom volt, és a gyógyító technológiájuk is igen fejlett volt. Kristályokkal gyógyítottak.

A lemúriaiak meg még békésebbek voltak és szintén nagyon fejlett társadalmuk volt.

2022. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egyes válaszolónak köszönöm,a kettes meg szépen kimásolta valami törikönyvből a meséket,gratula...
2022. jan. 19. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Olyan járművek, amik komfortosan az elmeosztályra szállítják a dühöngő ufókutatókat.
2022. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

3-as és az baj neked, hogy forrást használtam? Igaz a wikipédia sem a legmegbízhatóbb, de legalább ott vannak forrás linkek, annak valódiságát egyébként máshol is le tudod csekkolni és a műveinek is utána tudsz olvasni. Mivel úgy vettem észre érdekel a dolog, így innen való infoval kezdtem, de Atlantiszról íródtak bőven könyvek is, de akkor már a történelmi része is szerepeljen itt, ha elvakultan csak a konteos oldalak cuccait nyomatják. Nem vagyok én se két lábon járó lexikon, és amúgy az a link amit egyes linkelt, a szövegben nem írnak atlantiszi fényjárókról, csak egy busznagyságú űrhajóról, ami szerinte űrhajó, amit a tengerben található halhoz hasonlított, ami a képen nem is igazán látható hogy micsoda, és amihez írt egy körítést , hogy több állatformához hasonló űrhajókról írt, medúzától kezdve az oroszlánfejig, és egy tenger alatti bázisról, amiről szintén semmilyen bizonyítékot nem mutat.


Ha nektek a konteo oldalak kellenek akkor minek kérdezitek az itt lévőket, hogy kik voltak az Atlantisziak, ha nem is érdekel valójában hogy mit mondott róla Platón vagy a különböző ország kultúrái, ott kezdődne ennek a kultúrának a megismerése. Ebből is az derül ki, hogy valójában nem is érdekel a történelmi háttere, csak a konteos része.


Miért nem szóltál, hogy téged csak az érdekel, odaírhattad volna a kérdésedbe, akkor nem túráztattam volna magam, hogy még le is csekkoljam, és ide írjam, amit amúgy linkelve el sem olvastad volna.

2022. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
A kérdező NEM az illuminati hazugság Atlantisziakról kérdezett,hanem a valós Atlantiszi fényjáró fajról.
2022. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
6-os Platonnak semmi koze az illuminatihoz. Ő egy ókori görög filozofus es iskolaalapito volt.
2022. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖⭕️➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

🔞 Ez egy Goa'uld anyahajó, ami most lépet ki a hiper térből. Anubis Jaffái időként a Tau'ri látogatnak, hogy a felemelkedett Ősök által készített Antarktiszi fegyvert megkaparintsák.

▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️➿▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

2022. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!