Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Téglalap útvonalon repülő...

Téglalap útvonalon repülő narancssárga fény?

Figyelt kérdés

Én nem értek annyira a technikai dolgokhoz. Lehet, hogy földi keretek között is megmagyarázható, csak én nem tudom rá a választ laikusként.


Panellakás 10. emeletén történt egy 2020 júliusi estén, az ég már feketés volt. Anyával tévét néztünk, pont olyan csatornát, amin rejtélyes dolgok mentek abban az időben. Csak mi ketten voltunk a lakásban.

Késztetést éreztem, hogy kinyissam az erkélyajtót, hogy beengedjek egy kis levegőt meg nézelődjek. Ahogy kinéztem, észrevettem egy narancssárga csillagot fent az égen, ami mozgott. Azt hittem, hogy csak egy repülőgép fényei, ezért rutinosan körbenéztem, hogy az utca hogy van, mi a helyzet odalent, nem figyelve erre a fényre. De aztán, amikor újra feljebb néztem, hogy ellenőrizzem azt a narancssárga lámpát, hogy most hol tart, észrevettem, hogy éles 90°-os fordulatot tett jobbra. Néztem egy kicsit, és láttam, hogy egy nagy téglalap alakú útvonalon mozog. Nem csak úgy repült egyik pontból a másikba, mint a repülők, hanem egy nagy téglalap alakban szállt, szállt, egyre csak körbe-körbe a téglalap alakban, sebességén, magasságán nem változtatva, és nem is pislákolt.

Odahívtam anyámat az erkélyajtóhoz. Beszélgetni kezdtünk a jelenségről. Repülőgép? De miért akarná egy repülőgép pilótája ilyen mintában mozgatni a járművet? Repülőgépek nem repülnének így. Nincs értelme. Gyanús lenne annak is, aki felnéz az égre. Ezentúl nem tud olyan éles és tiszta kanyarokat tenni, mint az, amit láttam. Az íves kanyarodás természetesebbnek tűnhet, de nem csinált íves kanyarokat, hisz a kanyarok élesek, sarkosak(?) voltak. Talán drón volt? De miért akarná bárki is ilyen hosszan mozgatni folyamatosan a drónt téglalap alakban? Egyszer, kétszer, esetleg háromszor végigmehet így, hogy szép felvételeket gyűjtsön, aztán elrepüljön dolgára. De az a dolog folyamatosan mozgott.

Olyan szépen meg volt koreografálva, túl mesterséges, precíz, pontos. Ha olyan személy készítette, aki fényt akart vetíteni az égre, akkor a fény egyenetlenül mozogna az azt irányító emberi kéz ügyetlensége/remegése miatt. A környéken pedig reflektorok nincsenek. Összességében gyors volt, de lassabb, mint egy száguldó autó. Úgy tűnt, hogy elég közel van az épületekhez, így ha nappal lett volna, akkor már messziről láttuk volna a dolog pontos megjelenését.

Nem tudtuk, mi ez, és elfogadtuk, hogy ez valami megmagyarázhatatlan. Még mozgott, amikor végül úgy döntöttünk, hogy bemegyünk, és nem nézünk kifelé. Néhány órával később, amikor megnéztem az eget, eltűnt.


Idén megemlítettem anyának, hogy ugye volt ez, de azt mondta, hogy nem is emlékszik ilyenre. Én pedig csodálkoztam, hisz ő is ott volt, mikor történt, és érdeklik az összeesküvés témájú dolgok.


--


Elsősorban olyan válaszokra várok, amik földi keretek között magyarázzák meg, pl. műhold vagy ilyesmi; ha pedig nem lehet, vagy van más ötletetek, akkor hozakodjatok elő a természetfelettivel.


2022. jan. 23. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Életkor ? 20L 17F 47L 57F ????


🇭🇺 Műhold nem lehet, azt nem igen látnád - főleg nem a kivilágosított városban ...

🇭🇺 Az kérlek egy földi eredetű DRÓN vót :D

2022. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Van repülőtér a környéken?
2022. jan. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Na ez egy ufo. A nagyérdemű közösség kedvéért AZONOSÍTATLAN REPÜLŐ TÁRGY.

Én alapban drónra tippelnek de nem tudom sem a magasságot sem a méretet. Vannak permetező drónok is, ha van szántó vagy kissebb tó akkor az sem kizárt, mert nagyobb, pilóta nélküli és képes "szabajtalan" mozgásra is.

De ennél, így hajnalban nálam is felmerül az idegen kezüsség 👽🖖

2022. jan. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

A google térképező drónjai tipikusan ilyen röppályán mennek. Mondjuk azok nappal szoktak repülni.

De valószínűleg drón volt. Lehet valami olyat csinált amihez nem kell fény.

2022. jan. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Iskolakört végző repülőgép, vagy nesorolásra várakozatott is lehetett.

A narncs fényre magyarázat lehet, hogy az ablakain kiszűrődőt láttad, a navigációst nem vetted észre.

2022. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!